be quiet! BG034 computeretui Midi Tower Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
be quiet! BG034. Formfaktor: Midi Tower, Type: PC, Produktfarve: Sort. Placering af strømforsyning: Bund, Understøttede strømforsyning formfaktorer: ATX, PS2. Frontventiler installeret: 1x 140 mm, Understøttede diametre for frontventilatorer: 120,140 mm, Bagerste ventilatorer installeret: 1x 140 mm. Understøttede HDD-størrelser: 2.5,3.5". Bredde: 231 mm, Dybde: 450 mm, Højde: 443 mm
Produktegenskaber
| Lagring | |
|---|---|
| Understøttede HDD-størrelser | 2.5,3.5" |
| Porte & Grænseflader | |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Lydudgang | Ja |
| Lydindgang | Ja |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 285 mm |
| Pakkedybde | 494 mm |
| Pakkehøjde | 510 mm |
| Pakke bredde | 285 mm |
| Pakke dybde | 494 mm |
| Pakke højde | 510 mm |
| Pakkevægt | 7,92 kg |
| Design | |
| Antal 3.5" bays | 2 |
| Produktfarve | Sort |
| Siderude | Ingen |
| Farve på produkt | Sort |
| Certificering | CE, RoHS |
| Formfaktor | Midi Tower |
| Godkendelse | CE, RoHS |
| Maksimal PSU længde | 25,8 cm |
| Type | PC |
| Antal udvidelsesporte | 7 |
| Materiale | Syntetisk ABS, Stål |
| Anti-støvfilter | Ja |
| Maksimal højde på CPU-køler | 19 cm |
| Maksimal længde på grafikkort | 36,9 cm |
| Antal 2.5" bays | 5 |
| Understøttet motherboard, formfaktorer | ATX, Mini-ATX, Mini-ITX |
| Nedkøling | |
| Ventilator nominel strøm | 0,09 A |
| Ventilator strømforbrug | 1,08 W |
| Støjniveau (lav hastighed) | 17,1 dB |
| Front radiator sizes supported | 120,140,240,280,360 mm |
| Rear radiator sizes supported | 120,140 mm |
| Top radiator sizes supported | 120,240 mm |
| Understøttede størrelser på frontradiator | 120,140,240,280,360 mm |
| Understøttede størrelser på bagradiator | 120,140 mm |
| De mest almindelige radiatorstørrelser understøttes | 120,240 mm |
| Ventilatorens nominelle spænding | 12 V |
| Maksimal luftstrøm | 55,8 kubikfod/min. |
| Frontventiler installeret | 1x 140 mm |
| Antal understøttede frontventilatorer (maks.) | 3 |
| Understøttede diametre for frontventilatorer | 120,140 mm |
| Bagerste ventilatorer installeret | 1x 140 mm |
| Understøttede diametre for bagerste ventilatorer | 120,140 mm |
| Antal understøttede øverste ventilatorer (maks.) | 2 |
| Understøttede diametre for øverste ventilatorer | 120,140 mm |
| Frontkølerventilator størrelser understøttes | 120,140,240,280,360 mm |
| Bagerste køleventilator størrelser understøttes | 120,140 mm |
| Øverste kølerventilator størrelser understøttes | 120,240 mm |
| Strømforsyning | |
| Strømforsyning inkluderet | Ingen |
| Understøttede strømforsyning formfaktorer | ATX, PS2 |
| Placering af strømforsyning | Bund |
| Andre funktioner | |
| Maksimal luftstrøm | 55,8 kubikfod/min. |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 231 mm |
| Dybde | 450 mm |
| Højde | 443 mm |
| Vægt | 6,95 kg |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.