Gembird CC-SATAM-DATA SATA-kabel 0,5 m Sort, Rød
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Gembird CC-SATAM-DATA. Kabellængde: 0,5 m, Kabeltype: SATA III, Stik køn: Hunstik/Hunstik. Compliance-certifikater: RoHS, Certificering: CE, ISO9002. Pakkebredde: 125 mm, Pakkedybde: 180 mm, Pakkehøjde: 20 mm. Kasse eller udvendig hovedpapkasse dimensioner (BxDxH): 310 x 400 x 300 mm, Antal kasser eller hovedpapkasser: 400 stk
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Maksimal dataoverførselshastighed | 6 Gbit/sek. |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Produktfarve | Sort, Rød |
| Certificering | CE, ISO9002 |
| Kabellængde | 0,5 m |
| Kabeltype | SATA III |
| Stik køn | Hunstik/Hunstik |
| Tekniske detaljer | |
| Kabelfarve | Rød |
| Kasse eller udvendig hovedpapkasse dimensioner (BxDxH) | 310 x 400 x 300 mm |
| Bæredygtighedscertifikater | RoHS |
| Kabellængde | 0,5 m |
| Maks. dataoverførselshastighed | 6 Gbit/sek. |
| Oprindelsesland | Kina |
| Køn | Kvinde/Kvinde |
| Farve på produkt | Sort, Rød |
| Kabeltype | SATA III |
| Stik 1, formfaktor | Lige |
| Stik 2, formfaktor | Lige |
| Emballagetype | Polybag |
| Overholder RoHS | Ja |
| Magnetisk afskærmet | Ja |
| Kassens mål (B x D x H) | 310 x 400 x 300 mm |
| Antal kasser eller hovedpapkasser | 400 stk |
| Godkendelse | CE, ISO9002 |
| Antal emballager | 400 pcs |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 125 mm |
| Pakkedybde | 180 mm |
| Pakkehøjde | 20 mm |
| Pakketype | Polybag |
| Information Pakning | |
| Bredde (emballage) | 125 mm |
| Dybde (emballage) | 180 mm |
| Højde (emballage) | 20 mm |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.