Logitech 980-001348 højttalersæt 40 W Universel Grafit 2.1 kanaler 10 W Bluetooth
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Logitech 980-001348. Lyd-output kanaler: 2.1 kanaler, Udgangseffekt (RMS): 40 W, Anbefalet brug: Universel. Satellithøjttalere RMS-effekt: 10 W, Satellithøjttaler dimensioner (BxDxH): 93 x 85 x 199 mm, Satellithøjttaler vægt: 389,6 g. Subwoofer RMS-effekt: 20 W, Subwoofer dimensioner (BxDxH): 234 x 180 x 240 mm, Subwoofer vægt: 2,45 kg. Strømkilde: Vekselstrøm, Strømstiktype: Type C. Kabler inkluderet: AUX
Produktegenskaber
| Emballage indhold | |
|---|---|
| Kabler inkluderet | AUX |
| Håndholdt fjernbetjening | Ja |
| Fjernbetjening inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Monteringsbeslag inkluderet | Ja |
| Strømstyring | |
| Strømkilde | Vekselstrøm |
| Strømstiktype | Type C |
| Strømkilde type | Strøm |
| Subwoofer | |
| Subwoofer vægt | 2,45 kg |
| Subwoofer RMS-effekt | 20 W |
| Subwoofer dimensioner (BxDxH) | 234 x 180 x 240 mm |
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| 3,5 mm stik | Ja |
| USB-tilslutning | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| 3,5 mm ind | Ja |
| Bluetooth-område | 20 m |
| USB-stik type | Micro-USB |
| Præstation | |
| Anbefalet brug | Universel |
| Maksimal strøm | 80 W |
| Fjernbetjeningstype | Trådløs |
| Produktfarve | Grafit |
| Udgangseffekt (RMS) | 40 W |
| Farve på produkt | Anthracit |
| Lyd-output kanaler | 2.1 kanaler |
| Fjernbetjent | Ja |
| Peak Music-Udgangseffekt (PMPO) | 80 W |
| Andre funktioner | |
| Batterikapacitet | 1 mAh |
| Batteritype | AAA |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Numre af batterier medfølger | 2 stk |
| 3,5 mm ind | Ja |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 210 mm |
| Pakkedybde | 340 mm |
| Pakkehøjde | 271 mm |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkevægt | 4 kg |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 347 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 427 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 284 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 8,64 kg |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85182200 |
| Satellit højttalere | |
| Antal satellithøjttalere | 2 |
| Satellithøjttalere RMS-effekt | 10 W |
| Satellithøjttaler dimensioner (BxDxH) | 93 x 85 x 199 mm |
| Satellithøjttaler vægt | 389,6 g |
| Tekniske detaljer | |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Emballageindhold | To satellithøjtalere Subwoofer 3,5-mm ledning Brugervejledning USB-datakabel er ikke inkluderet og skal købes separat. Brug et USB-datakabel ved tilslutning til Z407. |
| Minimum systemkrav | Fungerer med alle Bluetooth-kompatible enheder og enheder med USB- eller 3,5-mm stik, herunder: – Fjernsyn – Computere – Smartphones – Tablet-pc'er – Musikafspillere – Xbox – PlayStation |
| USB-tilslutning | Ja |
| Peak Music-Udgangseffekt (PMPO) | 80 W |
| Højttaler, placering | Bordplade/bogreol, Kan monteres på væggen |
| Højttalere | |
| Højttalerplacering | Satellit |
| Lyd-output kanaler | 2.1 kanaler |
| Højttaler, placering | Bordplade/bogreol, Kan monteres på væggen |
| Antal drivere | 2 |
| Antal bashøjttalerdrev | 1 |
| Bashøjttaler | Ja |
| Lyd | |
| Udgangseffekt (RMS) | 40 W |
| Peak Music-Udgangseffekt (PMPO) | 80 W |
| Forstærker | |
| Forstærker | Nej |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.