Logitech 980-001295 højttaler Sort Kabel & trådløs 5 W
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Du kan oprette forbindelse trådløst via en enhed med Bluetooth®, f.eks. din smartphone eller tablet-pc, og/eller tilslutte en enhed, f.eks. din computer, via en ledning og så skifte mellem de to for at se videoer og lytte til musik.
MANGE FORSKELLIGE KONFIGURATIONSMULIGHEDER
Du kan streame lyd trådløst fra op til to enheder med Bluetooth® eller tilslutte én enhed via 3,5-mm-stikket. Med Logitech Easy-Switch™-teknologien kan du nemt skifte mellem lydkilder – bare sæt lyden på pause på den ene, og tryk på afspil på den anden.
FYLDIG STEREOLYD
Med 5 watt/10 watt (udgangseffekt/spidsbelastning) får du en fyldig lyd i hele rummet takket være designet med fire drivere der skaber en perfekt balance mellem mellemtoner og høje toner mens to passive radiatorer står for bassen.
NEM BETJENING
Du har nem adgang til knappen til Bluetooth-binding, tænd/sluk-knappen, lydstyrke og hovedtelefonstikket der er placeret på den højre højtaler.
Produktegenskaber
| Emballage indhold | |
|---|---|
| Kabler inkluderet | Lyd (3ˌ5 mm) |
| Brugervejledning | Ja |
| Antal pr. pakke | 2 stk |
| Hurtig start guide | Ja |
| Ports & interfaces | |
| Hovedtelefoner, forbindelse | 3,5 mm |
| AirPlay | Nej |
| Bluetooth udgave | 4.1 |
| Højttaler, interface type | 3.5mm/Bluetooth |
| Forbindelsesteknologi | Ledning & Trådløs |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Emballeringsdata | |
| Emballagetype | Kasse |
| Pakkebredde | 125,6 mm |
| Pakkedybde | 217 mm |
| Pakkehøjde | 244 mm |
| Pakke bredde | 125,6 mm |
| Pakke dybde | 244 mm |
| Pakke højde | 217 mm |
| Pakketype | Kasse |
| Bredde (emballage) | 125,6 mm |
| Dybde (emballage) | 244 mm |
| Højde (emballage) | 217 mm |
| Pakkevægt | 1,31 kg |
| Vægt og størrelse | |
| Emballagetype | Kasse |
| Bredde | 90 mm |
| Dybde | 124 mm |
| Højde | 241 mm |
| Vægt | 1 kg |
| Pakke vægt | 1,31 kg |
| Bredde (emballage) | 125,6 mm |
| Dybde (emballage) | 244 mm |
| Højde (emballage) | 217 mm |
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| 3,5 mm stik | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth udgave | 4.1 |
| Højttaler, interface type | 3.5mm/Bluetooth |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
| Hovedtelefoner, forbindelse | 3,5 mm |
| Bluetooth-version | 4.1 |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| AirPlay | Ingen |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| Line-in | Ja |
| Funktioner | |
| Maksimal strøm | 10 W |
| Produkttype | Stereo portable speaker |
| Grænseflade | Bluetooth |
| Præstation | |
| Anbefalet brug | PC |
| Produktfarve | Sort |
| Farve på produkt | Sort |
| Volumenkontrol | Dreje |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 231 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 522 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 262 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 5,75 kg |
| Produkter pr. palle | 224 stk |
| Hovedkasse (ekstern), bredde | 23,1 cm |
| Hovedemballage (ekstern) længde | 26,2 cm |
| Ydre emballage, bredde | 23,1 cm |
| Hovedemballage længde | 26,2 cm |
| Ydre emballage, højde | 52,2 cm |
| Master kartonvægt | 5,75 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85182200 |
| Antal pr. palle | 224 stk |
| Indhold af emballage | |
| Kabler inkluderet | Lyd (3,5 mm) |
| Brugervejledning | Ja |
| Andre funktioner | |
| Adapterstik | EU |
| Grænseflade | Bluetooth |
| Maksimal strøm | 10 W |
| Emballageindhold | To højtalere 3,5-mm lydkabel Brugervejledning |
| Produkttype | Stereo portable speaker |
| Brugervejledning | Ja |
| Batterier inkluderet | Ingen |
| Velegnet til brug i land/placering | Europa |
| Design | |
| Farve på produkt | Sort |
| Lyd | |
| Udgangseffekt (RMS) | 5 W |
| Peak Music-Udgangseffekt (PMPO) | 10 W |
| Højttalere | |
| Lyd-output kanaler | 2.0 kanaler |
| Højttaler, placering | Bordplade/bogreol |
| Antal drivere | 4 |
| Diskanthøjttaler | Ingen |
| Woofer | Nej |
| Bashøjttaler | Ingen |
| Strømstyring | |
| Strømstiktype | Type C |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Højtalere | |
| Lyd-output kanaler | 2.0 kanaler |
| Diskanthøjttaler | Nej |
| Anbefalet brug | PC / Notebook |
| Woofer | Nej |
| Audio | |
| Udgangseffekt (RMS) | 5 W |
| Forstærker | |
| Forstærker | Ingen |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 90 mm |
| Dybde | 124 mm |
| Højde | 241 mm |
| Vægt | 1 kg |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.