Logitech 980-000029 højttaler Sort Ledningsført 2,4 W
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Logitech 980-000029. Anbefalet brug: PC. Lyd-output kanaler: 2.0 kanaler, Antal drivere: 2. Forbindelsesteknologi: Ledningsført. Udgangseffekt (RMS): 2,4 W, Frekvensområde: 90 - 20000 Hz. Produktfarve: Sort
Produktegenskaber
| Emballage indhold | |
|---|---|
| Kabler inkluderet | USB |
| Hurtigstart vejledning | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
| Porte & Grænseflader | |
| Ledningslængde | 1,2 m |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| USB-tilslutning | Ja |
| Bluetooth | Ingen |
| USB-stik type | USB Type-A |
| Højttalere | |
| Driver diameter | 5,1 cm |
| Lyd-output kanaler | 2.0 kanaler |
| Højttaler, placering | Bordplade/bogreol |
| Antal drivere | 2 |
| Vægt og størrelse | |
| Bredde | 170 mm |
| Dybde | 76 mm |
| Højde | 279 mm |
| Vægt | 605 g |
| Præstation | |
| LED-indikatorer | Ja |
| Anbefalet brug | PC |
| Produktfarve | Sort |
| Farve på produkt | Sort |
| LED indikatorer | Ja |
| Understøttede Windows operativsystemer | Ja |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 76,2 mm |
| Pakkedybde | 169,9 mm |
| Pakkehøjde | 159,5 mm |
| Pakkevægt | 520 g |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 240 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 351 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 332 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 7,59 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85182200 |
| Indhold af emballage | |
| Kabler inkluderet | USB |
| Lynhåndbog | Ja |
| Design | |
| Farve på produkt | Sort |
| Produkttype | Stereo portable speaker |
| LED indikatorer | Ja |
| Andre funktioner | |
| Grænseflade | USB |
| Produkttype | Stereo portable speaker |
| Batterier inkluderet | Ingen |
| USB-tilslutning | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
| Hurtig start guide | Ja |
| Lyd | |
| Udgangseffekt (RMS) | 2,4 W |
| Frekvensområde | 90 - 20000 Hz |
| Strømstyring | |
| Strømkildetype | USB |
| Strømstiktype | Type C |
| Strømkilde type | USB |
| Højtalere | |
| Antal drivere | 2 |
| Lyd-output kanaler | 2.0 kanaler |
| Forstærker | Indbygget |
| Anbefalet brug | Notebook/netbook |
| Antal højttalere | 2 |
| Driver diameter | 5,1 cm |
| Ports & interfaces | |
| Forbindelsesteknologi | Kabel |
| USB-tilslutning | Ja |
| Grænseflade | USB |
| Ledningslængde | 1,2 m |
| Vægt & størrelser | |
| Ledningslængde | 1,2 m |
| Bredde | 68 mm |
| Dybde | 64 mm |
| Højde | 158 mm |
| Vægt | 400 g |
| Funktioner | |
| Produkttype | Stereo portable speaker |
| Grænseflade | USB |
| Audio | |
| Udgangseffekt (RMS) | 1,2 W |
| Frekvensområde | 90 - 20000 Hz |
| Forstærker | |
| Forstærker | Ingen |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.