Jabra Speak2 55 konferencetelefon Universel USB Type-C Sort
Jabra Speak2 55, Universel, Sort, 0,8 m, Knapper, Stemmeniveaunormalisering, Sidetone Technology, IP64
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Jabra Speak2 55. Enhedstype: Universel, Produktfarve: Sort, Kabellængde: 0,8 m. Sensitivitet: 85 dB, Frekvensområde: 100 - 20000 Hz, Impedens: 3 ohm (Ω). Mikrofon frekvens: 150 - 7000 Hz. Grænseflade: USB Type-C, Forbindelsesteknologi: Kabel & trådløs, Bluetooth-profiler: A2DP, AVRCP, HFP. Strømkilde type: Batteri, Taletid: 12 t, Opladningstid for batteri: 2,5 t
Produktegenskaber
| Højttalere | |
|---|---|
| Frekvensområde | 100 - 20000 Hz |
| Sensitivitet | 85 dB |
| Impedens | 3 ohm (Ω) |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 45 °C |
| Funktioner | |
| Bærbar | Ja |
| Lydstråleformning | Ja |
| Klar stemmeteknologi | Ja |
| Lydsystem fuld dupelx | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ingen |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP64 |
| Daisy kæde | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| Certificering | Microsoft Teams;Zoom;Google Meet;Amazon Chime;Google Fast Pair;Works With Chromebook |
| Støjreduktion | Ja |
| Høreværnsteknologier | Stemmeniveaunormalisering, Sidetone Technology |
| Lydtryksniveau (maks.) | 85 dB |
| Kabellængde | 0,8 m |
| Plug and play | Ja |
| Enhedstype | Universel |
| Kontroltype | Knapper |
| Fuld duplex | Ja |
| Automatisk | Ingen |
| Højttalertelefon | Ingen |
| Ekko eliminering | Ja |
| Samlet kommunikation | Ingen |
| Række | 2,3 |
| Strømstyring | |
| Antal understøttede batterier | 2 |
| Taletid | 12 t |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 1800 mAh |
| Strømkilde type | Batteri |
| Opladningstid for batteri | 2,5 t |
| Porte & Grænseflader | |
| Grænseflade | USB Type-C |
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ingen |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVRCP, HFP |
| USB-stik køn | Hanstik |
| USB-stik type | USB Type-C, USB Type-A |
| Mikrofon | |
| Antal mikrofoner | 4 |
| Mikrofon mute | Ingen |
| Mikrofon frekvens | 150 - 7000 Hz |
| Støjreducerende effekt | Ja |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 142 mm |
| Pakkedybde | 139 mm |
| Pakkehøjde | 46,5 mm |
| Emballage indhold | |
| Grænseflade-adaptere inkluderet | USB Type-C hunstik - USB Type-A hanstik |
| Sikkerhedsark | Ja |
| Etui til opbevaring | Ja |
| Emballageindhold | Speakerphone (Speak2);Carry pouch;Safety Information and Warranty |
| Antal | 1 |
| Batteri | |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 1800 mAh |
| Tekniske detaljer | |
| Garantiperiode | 2 År |
| Godkendelser | |
| Certificeret til Microsoft Teams | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 120 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Højde | 33 mm |
| Vægt | 280 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.