Streetz Transparente True Wireless-ørepropper med Dual Mic ENC
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Disse gennemsigtige, True Wireless-stereohøretelefoner har ENC med dobbelt mikrofon for forbedret opkaldskvalitet, en spiltilstand og intuitive knapper til opkald, lydstyrke og medier. De har Bluetooth 5.3, som giver en stabil forbindelse på op til 10 meter. De 10 mm store drivere giver en frekvensrespons på 20 Hz til 20 kHz for klar lyd. Få op til 20 timers spilletid med 6 timer på en enkelt opladning og 90 timers standby. Ørepropperne oplades på 1 time og etuiet på 2 timer via USB-C.
Produktegenskaber
| Porte & Grænseflader | |
|---|---|
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| True Wireless Stereo (TWS) teknologi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 64 mm |
| Dybde | 43 mm |
| Højde | 24 mm |
| Vægt | 47 g |
| Strømstyring | |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 80 mm |
| Pakkedybde | 30 mm |
| Pakkehøjde | 120 mm |
| Pakkevægt | 83 g |
| Pakketype | Hængende boks |
| Mikrofon | |
| Mikrofontype | Indbygget |
| Høretelefoner | |
| Ørekobling | Intraaural |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Impedens | 32 ohm (Ω) |
| Driverenhed | 1 cm |
| Emballage indhold | |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Batteri | |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 6 t |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (med opladeretui) | 20 t |
| Standby tid | 90 t |
| Præstation | |
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | I ørerne |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Varekode | 8518300090 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8518300090 |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.