Streetz Trådløse ørepropper med opladningsetui, BT 5, TWS, sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Pakkens indhold: 2x ørepropper, opladningsetui, ørepropper, Micro-USB opladerkabel og manual.
Produktegenskaber
| Porte & Grænseflader | |
|---|---|
| Forbindelsesteknologi | True Wireless Stereo (TWS) |
| USB-tilslutning | Ja |
| USB-stik | Micro-USB |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 43 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 120 mm |
| Pakkedybde | 40 mm |
| Pakkehøjde | 140 mm |
| Pakkevægt | 110 g |
| Mikrofon | |
| Mikrofontype | Indbygget |
| Mikrofon frekvens | 100 - 5000 Hz |
| Mikrofonindgangsimpedans | 32 ohm (Ω) |
| Høretelefoner | |
| Ørekobling | Intraaural |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Impedens | 32 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 92 dB |
| Driverenhed | 6 mm |
| Emballage indhold | |
| Opladningsetui | Ja |
| Opladeretui stiktype | Micro-USB |
| Kabler inkluderet | Micro-USB |
| Ørepuder | Ja |
| Batteri | |
| Batteridrevet | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Højre hørerør batterikapacitet | 45 mAh |
| Venstre hørerør batterikapacitet | 45 mAh |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 4 t |
| Taletid (med opladeretui) | 16 t |
| Batteriteknologi (opladningskasse) | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet (opladningskasse) | 400 mAh |
| Taletid | 4 t |
| Opladningstid for batteri | 3 t |
| Batterispænding | 3,7 V |
| Præstation | |
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | I ørerne |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Sort |
| Betjeningstaster | Besvar/afslut opkald |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8518300090 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 120 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 40 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 290 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 5,34 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 40 stk |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 12 cm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 4 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 14 cm |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 2,52 kg |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 20 stk |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.