Streetz T600-BLK hovedtelefoner/headset True Wireless Stereo (TWS) I ørerne Opkald/musik Bluetooth Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Produktegenskaber
| Tekniske detaljer | |
|---|---|
| Garantiperiode | 5 År |
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi | True Wireless Stereo (TWS) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.4 |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 60 g |
| Opladningsetui dimensioner (B x D x H) | 61 x 45 x 24 mm |
| Strømstyring | |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 80 mm |
| Pakkedybde | 30 mm |
| Pakkehøjde | 120 mm |
| Pakkevægt | 95 g |
| Mikrofon | |
| Mikrofontype | Indbygget |
| Støjreducerende mikrofon | Ja |
| Høretelefoner | |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Impedens | 32 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 105 dB |
| Driverenhed | 1 cm |
| Støjreduktion | Ja |
| Støjreduktionstype | Aktiv |
| Emballage indhold | |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Indbygget display (opladningsboks) | Ja |
| Displayteknologi (opladningsetui) | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-A til USB Type-C |
| Tilbehør inkluderet i sættet | Silikone ørespidserˌ 3 størrelser |
| Batteri | |
| Batteridrevet | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Højre hørerør batterikapacitet | 30 mAh |
| Venstre hørerør batterikapacitet | 30 mAh |
| Batteriopladningstid (opladningskasse) | 1,5 t |
| Batteriteknologi (opladningskasse) | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet (opladningskasse) | 320 mAh |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (med opladeræske/med ANC) | 14 t |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (med opladeræske/uden ANC) | 17 t |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (med ANC) | 4 t |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (uden ANC) | 5 t |
| Opladningstid for batteri | 1 t |
| Opladningskilde | USB |
| Standby tid | 100 t |
| Præstation | |
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | I ørerne |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Produktfarve | Sort |
| Kontroltype | Berøring |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Varekode | 8518300090 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8518300090 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 80 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 30 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 830 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 10,3 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 100 stk |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 8 cm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 3 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 31 cm |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 1,95 kg |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 20 stk |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.