SKULLCANDY Hesh EVO Over-Ear Trådløs Sort
Skullcandy HESH Evo - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - støjisolerende - sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
| Logistik data | |
|---|---|
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 8 stk |
| Præstation | |
| Produkttype | Hovedtelefoner |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Sort |
| Betjeningstaster | Track <, Nummer >, Volume +, Volume - |
| Kontroltype | Knapper |
| Sammenfoldelig | Ja |
| Batteri | |
| Batteridrevet | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 36 t |
| Hurtig opladning | Ja |
| Hurtig opladningstid | 10 min. |
| Emballage indhold | |
| Hurtig start guide | Ja |
| Garantibevis | Ja |
| Bæretaske | Ja |
| Kabler inkluderet | AUX, USB Type-C |
| Høretelefoner | |
| Ørekobling | Circumaural |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Impedens | 32 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 91,3 dB |
| Driverenhed | 4 cm |
| Støjreduktion | Ja |
| klirfaktor (THD) | 3% |
| Mikrofon | |
| Mikrofontype | Indbygget |
| Støjreducerende mikrofon | Ja |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 205 mm |
| Pakkedybde | 59 mm |
| Pakkehøjde | 245 mm |
| Pakkevægt | 415 g |
| Pakketype | Hængende boks |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 205 mm |
| Dybde | 59 mm |
| Højde | 245 mm |
| Vægt | 213 g |
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| 3,5 mm stik | Ja |
| USB-tilslutning | Ja |
| USB-stik | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.