Logitech Zone Wireless 2 ES Headset Kabel & trådløs Opkald/musik USB Type-C Bluetooth Rose
Logitech Zone Wireless 2 ES, Kabel & trådløs, Opkald/musik, 212 g, Headset, Rose
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Logitech Zone Wireless 2 ES. Produkttype: Headset. Forbindelsesteknologi: Kabel & trådløs, Bluetooth. Anbefalet brug: Opkald/musik, Kabellængde: 1,5 m. Vægt: 212 g. Produktfarve: Rose
Produktegenskaber
| Præstation | |
|---|---|
| Betjeningstaster | Slå lyden fra, Afspil/pause, Track <, Nummer >, Volume +, Volume - |
| Produkttype | Headset |
| Kontrolenhedstype | On-ear control unit |
| Kabellængde | 1,5 m |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Produktfarve | Rose |
| Kontroltype | Knapper |
| Bæremåde | Headset |
| Volumenkontrol | Knap |
| Headset type | Binaural |
| Emballage indhold | |
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Modtager inkluderet | Ingen |
| Antal | 1 |
| Etui | Ja |
| Batteri | |
| Batteridrevet | Ja |
| Opladningstid for batteri | 2 t |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Hurtig opladningstid | 5 min. |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (med ANC) | 25 t |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (uden ANC) | 48 t |
| Hurtig opladning | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Taletid (ANC tændt) | 25 t |
| Taletid (ANC slukket) | 48 t |
| Opladningskilde | USB |
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| USB-tilslutning | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs rækkevidde (sigtelinje) | 50 m |
| Frekvensområde (musiktilstand) | 20 - 20000 Hz |
| Frekvensområde (taletilstand) | 100 - 8000 Hz |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| USB-stik | USB Type-C |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 227 mm |
| Pakkedybde | 220 mm |
| Pakkehøjde | 61,5 mm |
| Pakkevægt | 505 g |
| Mikrofon | |
| Mikrofon frekvens | 100 - 8000 Hz |
| Mikrofontype | Boom |
| Støjreducerende mikrofon | Ja |
| Hybrid støjreduktion | Ja |
| Musikafspiller | |
| Understøttede lydformater | AAC, SBC |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS, iPadOS |
| Andre funktioner | |
| aptX-teknologi | Ja |
| Equalizer | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Høretelefoner | |
| Støjreduktion | Ja |
| Støjreduktionstype | Aktiv |
| Driverenhed | 4 cm |
| Hovedtelefon følsomhed | 97 dB |
| Ørekobling | Supraaural |
| Gennemsigtighedstilstand | Ja |
| Impedens | 36 ohm (Ω) |
| Strømstyring | |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater | CarbonNeutral, Forest Stewardship Council (FSC), Post-Consumer Recycled Plastic |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 183,6 mm |
| Dybde | 73 mm |
| Højde | 185,2 mm |
| Vægt | 212 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.