Logitech Zone Wired 2 Headset Ledningsført Opkald/musik USB Type-C / USB Type-A Grafit
Logitech Zone Wired 2, Ledningsført, 20 - 20000 Hz, Opkald/musik, 223,5 g, Headset, Grafit
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Logitech Zone Wired 2. Produkttype: Headset. Forbindelsesteknologi: Ledningsført. Anbefalet brug: Opkald/musik. Hovedtelefon frekvens: 20 - 20000 Hz. Kabellængde: 1,9 m. Vægt: 223,5 g. Produktfarve: Grafit
Produktegenskaber
| Emballage indhold | |
|---|---|
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Batterier inkluderet | Ingen |
| Bæretaske | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
| Lydadaptere inkluderet | USB |
| Præstation | |
| Produkttype | Headset |
| Kabellængde | 1,9 m |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Produktfarve | Grafit |
| Bæremåde | Headset |
| Headset type | Binaural |
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| USB-tilslutning | Ja |
| USB-stik | USB Type-C / USB Type-A |
| Mikrofon | |
| Antal mikrofoner | 2 |
| Mikrofon frekvens | 100 - 8000 Hz |
| Mikrofontype | Boom |
| Støjreducerende mikrofon | Ja |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 204 mm |
| Pakkedybde | 64 mm |
| Pakkehøjde | 217 mm |
| Pakkevægt | 376 g |
| Høretelefoner | |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Driverenhed | 4 cm |
| Hovedtelefon følsomhed | 97 dB |
| Ørekobling | Supraaural |
| Impedens | 36 ohm (Ω) |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 183,6 mm |
| Dybde | 73 mm |
| Højde | 185,2 mm |
| Vægt | 223,5 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.