Logitech Zone Vibe 100
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Produktegenskaber
| Præstation | |
|---|---|
| Betjeningstaster | Besvar/afslut opkald, Afspil/pause, Volume +, Volume - |
| Optimeret til | Microsoft Teams, Google Meet, Zoom |
| Produkttype | Headset |
| Kontrolenhedstype | On-ear control unit |
| Kabellængde | 1,3 m |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Produktfarve | Grafit |
| Kontroltype | Knapper |
| Bæremåde | Headset |
| Volumenkontrol | Knap |
| Headset type | Binaural |
| Andre funktioner | |
| Modtager dimensioner (BxDxH) | 3,6 x 6 x 21,6 mm |
| Minimum systemkrav | Fungerer med Windows-, Mac- eller Chrome OS-baserede computere Bluetooth, og iOS samt enheder med Android Bluetooth. |
| Emballageindhold | Trådløst headset USB C-opladerkabel Transporttaske Brugervejledning |
| Grænseflade-adaptere inkluderet | USB Type-C hanstik - USB Type-A hunstik |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Strømstyring | |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 2,5 W |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 2,5 W |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Emballage indhold | |
| Kabler inkluderet | USB Type-A til USB Type-C |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Antal | 1 |
| Etui | Ja |
| Tekniske detaljer | |
| Genanvendt materiale | Ja |
| Procentdel af genanvendt materiale | 25% |
| Fremstillet af genbrugsmaterialer | Ja |
| Samlet mængde genbrugsmaterialer brugt til fremstilling af | 25% |
| Made with recycled materials | Ja |
| Total amount of recycled materials used for making | 25% |
| Batteri | |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 20 t |
| Batteridrevet | Ja |
| Taletid | 18 t |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 240 mAh |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Opladningskilde | USB |
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 30 m |
| Frekvensområde (musiktilstand) | 20 - 20000 Hz |
| Frekvensområde (taletilstand) | 100 - 8000 Hz |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Mikrofon | |
| Antal mikrofoner | 2 |
| Folde mikrofon | Ja |
| Mikrofon mute | Ja |
| Mikrofon frekvens | 100 - 8000 Hz |
| Mikrofontype | Boom |
| Støjreducerende mikrofon | Ja |
| MEMS-mikrofon (Micro-Electro-Mechanical System) | Ja |
| Mikrofonretningstype | Omniretningsbestemt |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 82 mm |
| Pakkedybde | 196 mm |
| Pakkehøjde | 198 mm |
| Pakkevægt | 380 g |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 206 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 362 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 237 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 1,99 kg |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS |
| Høretelefoner | |
| Driverenhed | 4 cm |
| Hovedtelefon følsomhed | 118 dB |
| Ørekobling | Circumaural |
| Impedens | 45 ohm (Ω) |
| Vægt & størrelser | |
| Ørepudens dimensioner (B x D x H) | 75,4 x 19,3 x 98,6 mm |
| Bredde | 169,7 mm |
| Dybde | 73 mm |
| Højde | 183 mm |
| Vægt | 185 g |
| Leverandørfunktioner | |
| Batteriets levetid | 1200 min. |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.