Logitech Zone Learn Headset Ledningsført Uddannelse USB Type-C Blå, Orange
Logitech Zone Learn, Ledningsført, Uddannelse, 154,5 g, Headset, Blå, Orange
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Logitech Zone Learn. Produkttype: Headset. Forbindelsesteknologi: Ledningsført. Anbefalet brug: Uddannelse. Vægt: 154,5 g. Produktfarve: Blå, Orange
Produktegenskaber
| Præstation | |
|---|---|
| Justerbar hovedbøjle | Ja |
| Produkttype | Headset |
| Anbefalet brug | Uddannelse |
| Produktfarve | Blå, Orange |
| Udviklet til børn | Ja |
| Bæremåde | Headset |
| Headset type | Binaural |
| Beskyttelsesfunktioner | Stødsikker |
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| USB-tilslutning | Ja |
| USB-stik | USB Type-C |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 65 mm |
| Pakkedybde | 180 mm |
| Pakkehøjde | 156 mm |
| Pakkevægt | 204 g |
| Mikrofon | |
| Folde mikrofon | Ja |
| Mikrofontype | Boom |
| Mikrofonretningstype | Omniretningsbestemt |
| Tekniske detaljer | |
| Fremstillet af genbrugsmaterialer | Ja |
| Samlet mængde genbrugsmaterialer brugt til fremstilling af | 20% |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Emballage indhold | |
| Batterier inkluderet | Ingen |
| Ørepudemateriale | Kunstlæder |
| Andre funktioner | |
| Emballageindhold | Genanvendelig undervisningsemballage designet til hurtig udpakning og hurtig scanning af produkter uden at skulle fjerne hver vare Scanningsbart serienummer og supportlink på produktet |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Høretelefoner | |
| Driverenhed | 3,2 cm |
| Ørekobling | Supraaural |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 190 mm |
| Dybde | 67 mm |
| Højde | 156 mm |
| Vægt | 154,5 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.