Logitech Zone 300 Trådløs hovedtelfoner Hvid
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Produktegenskaber
| Tekniske detaljer | |
|---|---|
| Samlet CO2-fodaftryk (kg of CO2e) | 8,5 |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja, MacOS |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS, iPadOS |
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profiler | A2DP |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Frekvensområde (musiktilstand) | 50 - 20000 Hz |
| Frekvensområde (taletilstand) | 100 - 7000 Hz |
| Trådløs rækkevidde | 30 m |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 166,7 mm |
| Dybde | 66 mm |
| Højde | 172,8 mm |
| Vægt | 122 g |
| Ørepudens dimensioner (B x D x H) | 66 x 16 x 66 mm |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 72 mm |
| Pakkedybde | 174 mm |
| Pakkehøjde | 184 mm |
| Pakkevægt | 253 g |
| Pakketype | Kasse |
| Mikrofon | |
| Mikrofontype | Boom |
| Mikrofon frekvens | 100 - 7000 Hz |
| Mikrofon sensitivitet | -38 dB |
| Mikrofonretningstype | Omniretningsbestemt |
| Folde mikrofon | Ja |
| Antal mikrofoner | 2 |
| MEMS-mikrofon (Micro-Electro-Mechanical System) | Ja |
| Støjreducerende mikrofon | Ja |
| Mikrofon mute | Ja |
| Høretelefoner | |
| Ørekobling | Supraaural |
| Maksimal indgangseffekt | 10 mW |
| Hovedtelefon følsomhed | 96 dB |
| Driverenhed | 3 cm |
| Støjreduktion | Ja |
| Emballage indhold | |
| Kabler inkluderet | USB Type-C til USB Type-C |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Antal | 1 |
| Batteri | |
| Batteridrevet | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 240 mAh |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 20 t |
| Taletid | 16 t |
| Opladningstid for batteri | 2 t |
| Hurtig opladning | Ja |
| Hurtig opladningstid | 5 min. |
| Opladningskilde | USB |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Andre funktioner | |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Brugervejledning | Ja |
| Minimum systemkrav | Bluetooth Systemkrav: Enheder med Bluetooth-funktion Windows 10 eller nyere macOS 10.10 eller nyere ChromeOS (5) Linux (5) iOS/iPadOS 14 eller nyere (7) Android 9.0 eller nyere |
| Emballageindhold | Zone 300 trådløst headset USB-C til USB-C opladerkabel Brugervejledning |
| Præstation | |
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Kontor/Callcenter |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Hvid |
| Betjeningstaster | Bluetooth parring, Volume +, Volume - |
| Farvenavn | Off-white |
| Volumenkontrol | Knap |
| Kontrolenhedstype | On-ear control unit |
| Kontroltype | Knapper |
| Kabellængde | 1 m |
| LED-indikatorer | Ja |
| Stråleformning | Ja |
| Signal/støjforhold | 64,5 dB |
| Justerbar hovedbøjle | Ja |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8518300090 |
| Varekode | 8518300090 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 195 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 359 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 160 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 1,33 kg |
| Musikafspiller | |
| Understøttede lydformater | AAC, SBC |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater | Forest Stewardship Council (FSC) |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.