Logitech Headset H111 - sort
Logitech 981-000593, Ledningsført, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 74 g, Headset, Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Logitech 981-000593. Produkttype: Headset. Forbindelsesteknologi: Ledningsført. Anbefalet brug: Kontor/Callcenter. Hovedtelefon frekvens: 20 - 20000 Hz. Kabellængde: 2,35 m. Vægt: 74 g. Produktfarve: Sort
Produktegenskaber
| Strømstyring | |
|---|---|
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 2,5 W |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 2,5 W |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Emballage indhold | |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Batterier inkluderet | Ingen |
| Antal | 1 |
| Præstation | |
| Produkttype | Headset |
| Kabellængde | 2,35 m |
| Anbefalet brug | Kontor/Callcenter |
| Produktfarve | Sort |
| Formål | PC/Spil |
| Farve på produkt | Grå |
| Bæremåde | Headset |
| Headset type | Binaural |
| Andre funktioner | |
| Minimum systemkrav | Kompatibel med populære opkaldsprogrammer på tværs af næsten alle platforme og styresystemer |
| Emballageindhold | Stereoheadset Brugervejledning |
| Brugervejledning | Ja |
| 2,5 mm stik | Nej |
| Vægt og størrelse | |
| Bredde | 210 mm |
| Dybde | 50 mm |
| Højde | 160 mm |
| Vægt | 73,2 g |
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| 3,5 mm stik | Ja |
| 2,5 mm stik | Nej |
| USB-tilslutning | Nej |
| Bluetooth | Ingen |
| 2x 3,5 stik | Nej |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 53 mm |
| Pakkedybde | 164 mm |
| Pakkehøjde | 176 mm |
| Pakketype | Blister |
| Pakkevægt | 162 g |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 247 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 917 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 231 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 4,8 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85183000 |
| Ports & interfaces | |
| Enhed, interface | 3.5 mm (1/8") |
| 3,5 mm stik | Ja |
| 2x 3,5 stik | Nej |
| 2,5 mm stik | Nej |
| Forbindelsesteknologi | Kabel |
| 3.5 mm connector | Ja |
| Bluetooth | Nej |
| USB-tilslutning | Nej |
| Kabellængde | 1,8 m |
| Mikrofon | |
| Mikrofon frekvens | 100 - 16000 Hz |
| Mikrofontype | Boom |
| Mikrofon sensitivitet | -58 dB |
| Design | |
| Farve på produkt | Grå |
| Type af hovedtelefoner | Binaural |
| Bæremåde | Pandebånd |
| Høretelefoner | |
| Circumaural | |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Øresnegl | Supraaural |
| Hovedtelefon følsomhed | 100 dB |
| Ørekobling | Supraaural |
| Impedens | 32 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon sensitivitet | 100 dB |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Windows operativsystemer | Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate,Wind |
| Understøttede Mac operativsystemer | Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 144 mm |
| Dybde | 46 mm |
| Højde | 162 mm |
| Vægt | 74 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.