Logitech H151 Headset – kablet headset til kontoropkald
Logitech 981-000589, Ledningsført, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 80 g, Headset, Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Logitech 981-000589. Produkttype: Headset. Forbindelsesteknologi: Ledningsført. Anbefalet brug: Kontor/Callcenter. Hovedtelefon frekvens: 20 - 20000 Hz. Kabellængde: 1,8 m. Vægt: 80 g. Produktfarve: Sort
Produktegenskaber
| Præstation | |
|---|---|
| Produkttype | Headset |
| Kontrolenhedstype | I-linje kontrolenhed |
| Kabellængde | 1,8 m |
| Anbefalet brug | Kontor/Callcenter |
| Produktfarve | Sort |
| Formål | PC/spil |
| Farve på produkt | Sort |
| Kontroltype | Knapper, Dreje |
| Bæremåde | Headset |
| Type af hovedtelefoner | Binaural |
| Volumenkontrol | Dreje |
| Headset type | Binaural |
| Kabelfarve | Sort |
| Andre funktioner | |
| Minimum systemkrav | Fungerer med de gængse telefoniprogrammer på tværs af næsten alle platforme og styresystemer |
| Emballageindhold | Headset brugervejledning |
| Brugervejledning | Ja |
| 2,5 mm stik | Nej |
| Vægt og størrelse | |
| Bredde | 145 mm |
| Dybde | 60 mm |
| Højde | 200 mm |
| Vægt | 80 g |
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| 3,5 mm stik | Ja |
| 2,5 mm stik | Nej |
| USB-tilslutning | Ingen |
| Bluetooth | Ingen |
| Kabellængde | 1,8 m |
| 2x 3,5 stik | Nej |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 57 mm |
| Pakkedybde | 164 mm |
| Pakkehøjde | 176 mm |
| Pakkevægt | 177 g |
| Mikrofon | |
| Folde mikrofon | Ja |
| Mikrofon mute | Ja |
| Mikrofon frekvens | 100 - 6500 Hz |
| Støjreducerende effekt | Ja |
| Mikrofontype | Boom |
| Støjreducerende mikrofon | Ja |
| Mikrofon sensitivitet | -44 dB |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 141 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 448 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 215 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 1,33 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85183000 |
| Ports & interfaces | |
| Enhed, interface | 3.5 mm (1/8") |
| 3,5 mm stik | Ja |
| 2x 3,5 stik | Nej |
| 2,5 mm stik | Nej |
| Forbindelsesteknologi | Kabel |
| Bluetooth | Nej |
| USB-tilslutning | Nej |
| Kabellængde | 1,8 m |
| Design | |
| Farve på produkt | Sort |
| Type af hovedtelefoner | Binaural |
| Bæremåde | Headset |
| Høretelefoner | |
| Circumaural | |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Øresnegl | Supraaural |
| Hovedtelefon følsomhed | 122 dB |
| Ørekobling | Supraaural |
| Impedens | 22 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon sensitivitet | 122 dB |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Windows operativsystemer | Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate,Wind |
| Understøttede Mac operativsystemer | Mac OS X 10.5 Leopard,Mac OS X 10.6 Snow Leopard,Mac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.8 Mountain Lion,Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Emballage indhold | |
| Batterier inkluderet | Ingen |
| Hurtig start guide | Ja |
| Antal | 1 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 245 mm |
| Dybde | 65 mm |
| Højde | 200 mm |
| Vægt | 80 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.