Jabra Evolve2 40 SE Headset Ledningsført Kontor/Callcenter USB Type-C / USB Type-A Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Jabra Evolve2 40 SE. Produkttype: Headset. Forbindelsesteknologi: Ledningsført. Anbefalet brug: Kontor/Callcenter. Vægt: 168,5 g. Produktfarve: Sort
Produktegenskaber
| Præstation | |
|---|---|
| Betjeningstaster | Besvar/afslut opkald, Slå lyden fra, Afspil/pause, Volume +, Volume - |
| Produkttype | Headset |
| LED-indikatorer | Lys, Meddelelse |
| Anbefalet brug | Kontor/Callcenter |
| Produktfarve | Sort |
| Certificering | Leading UC vendors |
| Virtuel surround | Ingen |
| Kontroltype | Knapper |
| Plug and play | Ja |
| Bæremåde | Headset |
| Høreværnsteknologier | Jabra Safetone 2.0 |
| Volumenkontrol | Knap |
| Headset type | Binaural |
| Emballage indhold | |
| Kabler inkluderet | USB Type-A til USB Type-C |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Garantibevis | Ja |
| Ørepuder | Ja |
| Ørepudemateriale | Skum |
| Antal | 1 |
| Etui | Ja |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | -10 - 55 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -5 - 55 °C |
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| USB-tilslutning | Ja |
| Bluetooth | Ingen |
| USB-stik | USB Type-C / USB Type-A |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 188,5 mm |
| Pakkedybde | 55 mm |
| Pakkehøjde | 217 mm |
| Mikrofon | |
| Mikrofon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Tilslutning af mikrofon | USB |
| Mikrofontype | Boom |
| Mikrofon sensitivitet | -26 dB |
| Tekniske detaljer | |
| Hovedbåndspude | Ja |
| Garantiperiode | 2 År |
| Høretelefoner | |
| Støjreduktion | Ja |
| Ørekobling | Circumaural |
| Andre funktioner | |
| Ear cushion type | Jabra Evolve2 40/65 Ear Cushions - Black |
| Højttaler sensitivitet | 117 dB |
| Type af ørepude | Jabra Evolve2 40/65 Ear Cushions - Black |
| Højttalerdiameter | 4 cm |
| Batteri | |
| Trådløs opladning | Ingen |
| Opladningskilde | USB |
| Godkendelser | |
| Certificeret til Microsoft Teams | Ja |
| Strømstyring | |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 186 mm |
| Dybde | 157 mm |
| Højde | 60,5 mm |
| Vægt | 168,5 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.