Deltaco GAM-071 holder Passiv holder Hovedtelefoner Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Monteres på kun få sekunder uden brug af værktøjer.
Produktegenskaber
| Design | |
|---|---|
| Mobil enhedstype | Hovedtelefoner |
| Beslagtype til enhed | Nej |
| Produktfarve | Sort |
| Type | Passiv holder |
| Normal brug | Skrivebord |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 105 mm |
| Dybde | 105 mm |
| Højde | 230 mm |
| Vægt | 106 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.