Corsair K100 RGB tastatur Spil USB QWERTY Nordisk Sort
Corsair K100 RGB, Ledningsført, USB, Mekanisk, QWERTY, RGB LED, Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Corsair K100 RGB. Tastatur formfaktor: Fuld størrelse (100 %). Tastatur stil: Lige. Forbindelsesteknologi: Ledningsført, Enhedsgrænseflade: USB, Tastatur nøglekontakt: Mekanisk, Tastaturopsætning: QWERTY, Antal taster på tastatur: 111. Type af baggrundslys: RGB LED, Håndledsstøtte. Anbefalet brug: Spil. Produktfarve: Sort
Produktegenskaber
| Tastatur | |
|---|---|
| Rul rundt | N-taste overgange |
| Antal taster på tastatur | 111 |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Anbefalet brug | Spil |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Enhedsgrænseflade | USB |
| Nøgle rejseafstand | 1,2 mm |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | Nordisk |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Genvejstaster | Ja |
| Indbygget hukommelseskapacitet | 8000 KB |
| Programmerbare genvejstaster | Ja |
| Tastatur nøglekontakt teknologi | Cherry MX Speed |
| Tasternes holdbarhed | 100 Million karakterer |
| Multimedietaster | Ja |
| Antal genvejstaster | 6 |
| Afsøgningshastighed | 4000 Hz |
| Tastatur nøglekontakt | Mekanisk |
| Indbygget hukommelse | Ja |
| Funktioner | |
| Anti-ghosting | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Design | |
| Håndledsstøtte | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Farve på produkt | Sort |
| Tastatur stil | Lige |
| Baggrundslys | Ja |
| Type af baggrundslys | RGB LED |
| Materiale | Aluminium |
| Justerbar baggrundsbelysning | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur vægt | 1,35 kg |
| Emballeringsdata | |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Brugervejledning | Ja |
| Antal medfølgende produkter | 1 stk |
| Emballage indhold | |
| Brugervejledning | Ja |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Ergonomisk | |
| Anti-ghosting | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Strømstyring | |
| Strømkilde type | USB |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.