Deltaco Gaming GAM-081 musemåtte Gaming musemåtte Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Produktegenskaber
| Emballeringsdata | |
|---|---|
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 100 mm |
| Pakkedybde | 100 mm |
| Pakkehøjde | 610 mm |
| Pakkevægt | 2,12 kg |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 100 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 100 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 230 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 22 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 10 stk |
| Toldproduktkode (TARIC) | 5903209090 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |
| Præstation | |
| Produktfarve | Sort |
| Størrelse | XXL |
| Syede kanter | Ja |
| Vaskbar | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Gummi |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Skridsikker bund | Ja |
| Gaming musemåtte | Ja |
| Garantiperiode | 5 År |
| Vægt & størrelser | |
| Tykkelse | 4 mm |
| Bredde | 1200 mm |
| Dybde | 600 mm |
| Vægt | 1,99 kg |
| Andre funktioner | |
| Oprindelsesland | Kina |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.