Corsair SCIMITAR ELITE WIRELESS mus Spil Højre hånd RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C Optisk 26000 dpi
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Corsair SCIMITAR ELITE WIRELESS. Formfaktor: Højre hånd. Bevægelsesdetekteringsteknologi: Optisk, Enhedsgrænseflade: RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C, Bevægelsesopløsning: 26000 dpi, Responstid: 1 ms, Knapper type: Trykte knapper, Antal knapper: 16, Rulle type: Hjul, Acceleration (maks.): 50 G. Belysningsfarve: Flere. Strømkilde: Batterier/kabel. Produktfarve: Sort
Produktegenskaber
| Ergonomisk | |
|---|---|
| Kabellængde | 1,8 m |
| Kabelfunktioner | Flettet |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Mus | |
| Formål | Spil |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 100 |
| Antal programmerbare knapper | 16 |
| Bevægelsesopløsning | 26000 dpi |
| Antal knapper | 16 |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Rulle type | Hjul |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Musens sporingshastighed | 650 tomme/sek. |
| Responstid | 1 ms |
| Acceleration (maks.) | 50 G |
| Enhedsgrænseflade | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Afsøgningshastighed | 2000 Hz |
| Strømstyring | |
| Strømkilde | Batterier/kabel |
| Batterilevetid (maks.) | 150 t |
| Genopladelig | Ja |
| Opladningstid for batteri | 1,5 t |
| Design | |
| Produktfarve | Sort |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 114 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.