HP Original 953XL-blækpatron med høj kapacitet, magenta
Original HP 953XL-blækpatron med høj kapacitet, magenta
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Ideel til større arbejdsgrupper, som søger pålidelig ydeevne og udskrifter i professionel kvalitet til en overkommelig pris – hver gang.
Du kan trygt stole på, at dine dokumenter udskrives i professionel kvalitet. De originale HP-blækpatroner har en imponerende og pålidelig ydeevne, så du får enestående resultater på alle dine sider. Med individuelle blækpatroner med høj kapacitet får du hurtig udskrivning.
Produktegenskaber
| Specifikke funktioner for mærket | |
|---|---|
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 725184104145; (30A) 199764693532; (30B) 199764693549; (BGX) 725184104121; (BGY) 725184104138; (LS1) 199764693570; (LS2) 199764693587; (LS3) 199764693594 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 725184104145, 199764693532, 199764693549, 725184104121, 725184104138, 199764693570, 199764693587, 199764693594 |
| Tekniske detaljer | |
| Andre EU-fareangivelser | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Palle nettohøjde | 80 cm |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | Produktsikkerhed HP 953XL / F6U17A Indeholder benzisothiazolinon og 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyne-4,7-diol. Kan udløse allergisk reaktion. |
| Palle nettodybde | 120 cm |
| Palle nettobredde | 92,4 cm |
| Palle nettovægt | 222,7 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Kassens indhold | 1 patron |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 90% |
| Funktioner | |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Magenta |
| Antal farve blækpatroner | 1 |
| Print farver | Magenta |
| Kompatible produkter | OfficeJet Pro 8210\nOfficeJet Pro 8218\nOfficeJet Pro 8710 AiO\nOfficeJet Pro 8715 AiO\nOfficeJet Pro 8716 AiO\nOfficeJet Pro 8718 AiO\nOfficeJet Pro 8719 AiO\nOfficeJet Pro 8720 AiO\nOfficeJet Pro 8725 AiO\nOfficeJet Pro 8728 AiO |
| Printteknologi | Inkjet print |
| HP segment | Forretning, Enterprise |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Kapabilitet | HP 953-blækpatroner fungerer sammen med: HP OfficeJet Pro 7720, 7730, 7740, 8210, 8720, 8730 |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Printfarver | Magenta |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Farve blæk volumen | 18,5 ml |
| Farve blæk sidekapacitet | 1450 Sider |
| OEM-kode | F6U17AE |
| Multipakke | Nej |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Volumen for farve blæk | 20,5 ml |
| Oprindelsesland | Kina, Tjekkiet, Irland, Singapore, Malaysia |
| Farveblæktype | Pigmentbaseret blæk |
| Colour ink type | Pigmentbaseret blæk |
| Kompabilitet | HP OfficeJet Pro 7720, 7730, 7740, 8210, 8218, 8710, 8715, 8720, 8725, 8730 |
| OEM kode | F6U17AE |
| Sidekapacitet for farve blæk | 1600 Sider |
| Vægt og størrelse | |
| Pakke vægt | 70 g |
| Bredde (emballage) | 114 mm |
| Dybde (emballage) | 126 mm |
| Højde (emballage) | 25 mm |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 114 mm |
| Pakkedybde | 126 mm |
| Pakkehøjde | 25 mm |
| Pakkevægt | 63 g |
| Andre funktioner | |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 800 x 1200 x 924 mm |
| UNSPSC-kode | 44103105 |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 3,38 kg |
| Produkter pr. palle | 3000 stk |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 50 stk |
| Pallens bruttovægt | 222,7 kg |
| Lag pr. palle | 5 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 12 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 60 stk |
| Palle nettobredde | 92,4 cm |
| Palle nettodybde | 120 cm |
| Palle nettohøjde | 80 cm |
| Palle nettovægt | 222,7 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 800 x 1200 x 924 mm |
| Vægt & størrelser | |
| Pakkebredde | 114 mm |
| Pakkedybde | 126 mm |
| Pakkehøjde | 25 mm |
| Bredde (emballage) | 114 mm |
| Dybde (emballage) | 126 mm |
| Højde (emballage) | 25 mm |
| Pakkevægt | 63 g |
| Pakke bredde | 114 mm |
| Pakke dybde | 126 mm |
| Pakke højde | 25 mm |
| Bredde | 114 mm |
| Dybde | 126 mm |
| Højde | 25 mm |
| Vægt | 50 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.