HP Original 364XL-blækpatron med høj kapacitet, sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Alsidige originale HP-blækpatroner hjælper dig med at opfylde dine behov for udskrivning – fra billeder i professionel kvalitet til kontordokumenter og webstedsudskrifter. Udskriv i levende farver ved hjælp af individuelle blækpatroner, som kan udskiftes en ad gangen.
Produktegenskaber
| Driftsbetingelser | |
|---|---|
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 50 °C |
| Lagringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed (H-H) | 5 - 50% |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 50% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Lagring, relativ fugtighedsgrænse | 5 - 80% |
| Lagring, relativ fugtighedsgrænse (H-H) | 5 - 80% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 80% |
| Funktioner | |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Skrivehoved skår | 1,43 cm (0.562") |
| Udskrivning af farver | Sort |
| BCP-kategoriseringsfarve | Grøn |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Sidekapacitet for sort blæk | 550 Sider |
| Print farver | Sort |
| Antal | 1 |
| Kompatible produkter | HP Deskjet 3070A, Deskjet 3520, Officej]et 4620, Photosmart 5510, Photosmart 5515, Photosmart 5520, Photosmart 6510, Photosmart 6520, Photosmart 7510, Photosmart 7520, Photosmart B8550, Photosmart C5380, Photosmart C6380, Photosmart D5460, Photosmart Prem |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | HP |
| BCP-boblegrafikfarve | Sort |
| Blækdråbe | 14 pl |
| Skrivehoved | 1,43 cm (0.562") |
| Skrivehoveddyser | 720 |
| Printfarver | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Kun detail | N |
| Sort blæk sidekapacitet | 550 Sider |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| OEM-kode | CN684EE |
| Multipakke | Nej |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Antal pr. kasse | 1 stk |
| Kompabilitet | HP DeskJet 3522, 3524 / HP Photosmart 5510, 5514, 5515, 5520, 5522, 5524, 6510, 6520, 7510, 7520, B010a, B109a, B109d, B109f, B109n, B110a, B110c, B110e, B209a, B209c, B210a, B210c, B210d, B8550, C309a, C309g, C310a, C410b, C510a, C5324, C5380, C5390, C6324, C6380, D5460, c309n |
| Original | Ja |
| Multipack | Nej |
| OEM kode | CN684EE |
| Andre funktioner | |
| Print hoved dyser | 720 |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1200 x 800 x 799 mm |
| Kasse eller udvendig hovedpapkasse vægt | 2,97 kg |
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 106 x 23 x 115 mm |
| Blækdråbe | 14 pl |
| Tom vægt | 20 g |
| Antal kasser eller hovedpapkasser | 45 stk |
| Emballagestørrelse (BxDxH) | 106 x 23 x 115 mm |
| Kun detail | N |
| Skrivehoveddyser | 720 |
| Vægt og størrelse | |
| Vægt | 40 g |
| Pakke vægt | 60 g |
| Tom vægt | 20 g |
| Miljømæssige betingelser | |
| Lagrings-temperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed (H-H) | 5 - 50% |
| Lagring, relativ fugtighedsgrænse | 5 - 80% |
| Logistik data | |
| Antal lag pr. palle | 5 |
| Pallevægt | 128,9 kg |
| Antal papkasser pr. palle | 4 |
| Antal pr. palle | 1575 stk |
| Information Pakning | |
| Pakke vægt | 60 g |
| Emballagestørrelse (BxDxH) | 106 x 23 x 115 mm |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Vægt & størrelser | |
| Pakkevægt | 60 g |
| Pakke bredde | 106 mm |
| Pakke dybde | 23 mm |
| Pakke højde | 115 mm |
| Vægt | 40 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.