HP Original 305XL-blækpatron med stor kapacitet, trefarvet
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Print knivskarp tekst og levende farvefoto til brug derhjemme eller i små virksomheder med originale HP-blækpatroner. Vælg mellem patronstørrelser, der matcher din printmængde og dit budget.[1]
Produktegenskaber
| Specifikke funktioner for mærket | |
|---|---|
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 193905429295; (302) 194441597387; (30N) 199642337664; (ABE) 193905429301; (NE1) 199642337671; (UUQ) 194441597370; (UUS) 193905429318 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193905429295, 194441597387, 199642337664, 193905429301, 199642337671, 194441597370, 193905429318 |
| Tekniske detaljer | |
| Andre EU-fareangivelser | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | Produktsikkerhed HP 305XL / 3YM63A Indeholder benzisothiazolinon. Kan udløse allergisk reaktion. |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Kassens indhold | Original HP 305XL-blækpatron med stor kapacitet, trefarvet |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Funktioner | |
| Udskrivning af farver | Blå, Magenta, Gul |
| Antal farve blækpatroner | 3 |
| HP segment | Forretning |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Kapabilitet | HP 305-blækpatroner arbejder sammen med: HP DeskJet 2300, 2700, 2700e, 2730, 2810e, 2820e, 2821e, 2822e, 2823e, 2825e, 2827e, 2842e, 4100, 4100e, 4134, 4210e, 4220e, 4222e, 4227e, 4230e HP Envy 6000e, 6010, 6020, 6022, 6030, 6032, 6400e, 6420, 6420e, 6422, 6430, 6432 |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Farve blæk volumen | 5 ml |
| Farve blæk sidekapacitet | 200 Sider |
| Blæk type | Farvebaseret blæk |
| Oprindelsesland | Kina, USA, Malaysia |
| Farveblæktype | Farvebaseret blæk |
| Colour ink type | Farvebaseret blæk |
| Kompabilitet | HP DeskJet 1200, 2300, 2700, 2730, 2755, 4100, 4134, 4155 / HP ENVY 6020, 6022, 6030, 6032, 6052, 6055, 6420, 6422, 6430, 6432, 6452, 6455 |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 113 mm |
| Pakkedybde | 37 mm |
| Pakkehøjde | 115 mm |
| Pakkevægt | 50 g |
| Andre funktioner | |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1199,9 x 800,1 x 1176 mm (47.2 x 31.5 x 46.3") |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 132 kg (291 Pund) |
| UNSPSC-kode | 44103105 |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 3,5 kg |
| Produkter pr. palle | 1920 stk |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 60 stk |
| Master (outer) case gross weight (imperial) | 3,5 kg (7.72 Pund) |
| Pallens bruttovægt | 132 kg |
| Lag pr. palle | 4 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 8 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 32 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Bruttovægt af yderkasse (imperial) | 3,5 kg (7.72 Pund) |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1199,9 x 800,1 x 1176 mm (47.2 x 31.5 x 46.3") |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 132 kg (291 Pund) |
| Vægt & størrelser | |
| Pakkebredde | 113 mm |
| Pakkedybde | 37 mm |
| Pakkehøjde | 115 mm |
| Pakkevægt | 50 g |
| Pakke bredde | 113 mm |
| Pakke dybde | 37 mm |
| Pakke højde | 115 mm |
| Bredde | 113 mm |
| Dybde | 37 mm |
| Højde | 115 mm |
| Vægt | 40 g |
| Safety regulation & standards | |
| Andre EU-fareangivelser | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.