HP Original 304XL-blækpatron, sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Print farvefotos i høj kvalitet og dokumenter med originale HP-blækpatroner til en rimelig pris. Disse pålidelige blækpatroner giver ensartede resultater, så du kan printe dokumenter med levende farver og skarp tekst i hele blækpatronens levetid.
Produktegenskaber
| Specifikke funktioner for mærket | |
|---|---|
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 889894860828; (ABE) 889894860835; (BA3) 889894860842; (UUS) 889894860859 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894860828, 889894860835, 889894860842, 889894860859 |
| Tekniske detaljer | |
| Andre EU-fareangivelser | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | Produktsikkerhed HP 304XL / N9K08A Indeholder benzisothiazolinon. Kan udløse allergisk reaktion. |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Kassens indhold | Blækpatron |
| Funktioner | |
| Sort blæk volumen | 5,5 ml |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Sidekapacitet for sort blæk | 300 Sider |
| Print farver | Sort |
| Kompatible produkter | Deskjet 3720, Deskjet 3730 |
| Printteknologi | Inkjet print |
| HP segment | Forretning |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Kapabilitet | HP 304-blækpatroner fungerer sammen med: HP DeskJet 2620, 2622, 2630, 2632, 2633, 2634, 3720, 3733, 3750, 3760, 3762, 3764 HP Envy 5020, 5030, 5032 |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Printfarver | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 300 Sider |
| Patron kapacitet | Høj |
| OEM-kode | 304XL |
| Multipakke | Nej |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Oprindelsesland | Kina, USA, Malaysia |
| Black ink type | Pigmentbaseret blæk |
| Kompabilitet | HP DeskJet 2620, 2630 |
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Original | Ja |
| Multipack | Nej |
| Volumen for sort blæk | 5,5 ml |
| OEM kode | 304XL |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 32 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Vægt og størrelse | |
| Pakke vægt | 60 g |
| Bredde (emballage) | 113 mm |
| Dybde (emballage) | 37 mm |
| Højde (emballage) | 115 mm |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 113 mm |
| Pakkedybde | 37 mm |
| Pakkehøjde | 115 mm |
| Pakkevægt | 60 g |
| Andre funktioner | |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1200 x 800 x 1164 mm |
| UNSPSC-kode | 44103105 |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 3,78 kg |
| Produkter pr. palle | 2160 stk |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 60 stk |
| Pallens bruttovægt | 156,2 kg |
| Lag pr. palle | 4 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 9 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 36 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1200 x 800 x 1164 mm |
| Vægt & størrelser | |
| Pakkebredde | 113 mm |
| Pakkedybde | 37 mm |
| Pakkehøjde | 115 mm |
| Bredde (emballage) | 113 mm |
| Dybde (emballage) | 37 mm |
| Højde (emballage) | 115 mm |
| Pakkevægt | 60 g |
| Pakke bredde | 113 mm |
| Pakke dybde | 37 mm |
| Pakke højde | 115 mm |
| Bredde | 113 mm |
| Dybde | 37 mm |
| Højde | 115 mm |
| Vægt | 40 g |
| Safety regulation & standards | |
| Andre EU-fareangivelser | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.