HP Original 303XL-blækpatron med høj kapacitet, trefarvet
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Print dine yndlingsfotos med levende detaljer. Fotoforbedrede[1] originale HP 303XL-blækpatroner har virkelighedstro farver[2], så fotos kan tages direkte fra printeren og indrammes. Dokumenter ser også flotte ud. Fra opskrifter til lektier – hver print er fænomenal.
Produktegenskaber
| Specifikke funktioner for mærket | |
|---|---|
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 190780571057; (30A) 199764694614; (30B) 199764694621; (ABE) 190780571071; (LS1) 199764694638; (LS2) 199764694645; (LS3) 199764694652; (UUS) 190780571064 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 190780571057, 199764694614, 199764694621, 190780571071, 199764694638, 199764694645, 199764694652, 190780571064 |
| Tekniske detaljer | |
| Andre EU-fareangivelser | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | Produktsikkerhed HP 303XL / T6N03A Indeholder benzisothiazolinon. Kan udløse allergisk reaktion. |
| Kassens indhold | Blækpatron |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 32 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 20 - 80% |
| Funktioner | |
| Udskrivning af farver | Blå, Magenta, Gul |
| Antal farve blækpatroner | 1 |
| HP segment | Forretning |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Kapabilitet | HP 303-blækpatroner fungerer sammen med: HP Envy 6200, 7134, 7220e, 7221e, 7224e, 7800, 7900e, HP Envy Photo 7230, HP Envy Photo 7231, HP Envy Photo 7234, HP Envy Photo 7930, HP Envy Photo 7931, HP Envy Photo 7934 HP Tango X |
| Type | Original |
| Produktfarve | Sort |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Høj |
| Farve blæk volumen | 4 ml |
| Farve blæk sidekapacitet | 415 Sider |
| OEM-kode | T6N03AE |
| Multipakke | Nej |
| Blæk type | Farvebaseret blæk |
| Oprindelsesland | Kina, Malaysia |
| Farveblæktype | Farvebaseret blæk |
| Kompabilitet | ENVY Photo 6200 All-in-One Printer series, ENVY Photo 7100 All-in-One Printer series, ENVY Photo 7800 All-in-One Printer series |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 113 mm |
| Pakkedybde | 37 mm |
| Pakkehøjde | 115 mm |
| Pakkevægt | 60 g |
| Andre funktioner | |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1200 x 800 x 832 mm |
| UNSPSC-kode | 44103105 |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 3,91 kg |
| Produkter pr. palle | 1920 stk |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 60 stk |
| Palle bredde | 120 cm |
| Palle længde | 80 cm |
| Palle højde | 83,2 cm |
| Pallens bruttovægt | 145,2 kg |
| Lag pr. palle | 4 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 8 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 32 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1200 x 800 x 832 mm |
| Antal pr. palle | 1920 stk |
| Vægt & størrelser | |
| Pakkebredde | 113 mm |
| Pakkedybde | 37 mm |
| Pakkehøjde | 115 mm |
| Pakkevægt | 60 g |
| Pakke bredde | 115 mm |
| Pakke dybde | 113 mm |
| Pakke højde | 37 mm |
| Bredde | 113 mm |
| Dybde | 37 mm |
| Højde | 115 mm |
| Vægt | 40 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.