HP Original 303XL-blækpatron med høj kapacitet, sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Print dine yndlingsfotos med levende detaljer. Fotoforbedrede[1] originale HP 303-blækpatroner har virkelighedstro farver[2], så fotos kan tages direkte fra printeren og indrammes. Dokumenter ser også flotte ud. Fra opskrifter til lektier – hver print er fænomenal.
Produktegenskaber
| Specifikke funktioner for mærket | |
|---|---|
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 190780571095; (30A) 199764694669; (30B) 199764694676; (ABE) 190780571118; (LS1) 199764694683; (LS2) 199764694690; (LS3) 199764694706; (UUS) 190780571101 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 190780571095, 199764694669, 199764694676, 190780571118, 199764694683, 199764694690, 199764694706, 190780571101 |
| Funktioner | |
| Sort blæk volumen | 12 ml |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Sort blæk drop | 12 pl |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Sidekapacitet for sort blæk | 600 Sider |
| Print farver | Sort |
| Printteknologi | Inkjet print |
| HP segment | Forretning |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Kapabilitet | HP 303-blækpatroner fungerer sammen med: HP Envy 6200, 7134, 7220e, 7221e, 7224e, 7800, 7900e, HP Envy Photo 7230, HP Envy Photo 7231, HP Envy Photo 7234, HP Envy Photo 7930, HP Envy Photo 7931, HP Envy Photo 7934 HP Tango X |
| Type | Original |
| Produktfarve | Sort |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Printfarver | Foto sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 600 Sider |
| Patron kapacitet | Høj |
| OEM-kode | T6N04AE |
| Mængde pr. kasse | 1 stk |
| Multipakke | Nej |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Antal pr. kasse | 1 stk |
| Foto blækfarve(r) | Sort |
| Oprindelsesland | Kina, Malaysia |
| Kompabilitet | HP ENVY Photo 6200 All-in-One Printer series, HP ENVY Photo 7100 All-in-One Printer series, HP ENVY Photo 7800 All-in-One Printer series, HP Tango 100, HP Tango X 110 |
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Original | Ja |
| Volumen for sort blæk | 12 ml |
| OEM kode | T6N04AE |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 32 °C |
| Lagringstemperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed (H-H) | 20 - 80% |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 20 - 80% |
| Logistik data | |
| Antal emballager pr. lag | 8 |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 3,78 kg |
| Produkter pr. palle | 1920 stk |
| Antal lag pr. palle | 4 |
| Pallevægt | 141 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 60 stk |
| Pallebredde | 120 cm |
| Pallelængde | 80 cm |
| Pallehøjde | 83,2 cm |
| Hovedkasse (ekstern), bredde | 58,8 cm |
| Hovedemballage (ekstern) længde | 19,8 cm |
| Palle bredde | 120 cm |
| Palle længde | 80 cm |
| Palle højde | 83,2 cm |
| Ydre emballage, højde | 17,2 cm |
| Master kartonvægt | 3,78 kg |
| Pallens bruttovægt | 141 kg |
| Lag pr. palle | 4 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 8 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 32 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1200 x 800 x 832 mm |
| Antal pr. palle | 1920 stk |
| Vægt og størrelse | |
| Bredde | 113 mm |
| Dybde | 37 mm |
| Højde | 115 mm |
| Vægt | 40 g |
| Miljømæssige betingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 32 °C |
| Lagrings-temperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Lagring, relativ fugtighedsgrænse | 20 - 80% |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 113 mm |
| Pakkedybde | 37 mm |
| Pakkehøjde | 115 mm |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkevægt | 60 g |
| Andre funktioner | |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1200 x 800 x 832 mm |
| UNSPSC-kode | 44103105 |
| Vægt & størrelser | |
| Pakkebredde | 113 mm |
| Pakkedybde | 37 mm |
| Pakkehøjde | 115 mm |
| Pakkevægt | 60 g |
| Emballagetype | Kasse |
| Pakketype | Kasse |
| Pakke bredde | 113 mm |
| Pakke dybde | 37 mm |
| Pakke højde | 115 mm |
| Bredde | 113 mm |
| Dybde | 37 mm |
| Højde | 115 mm |
| Vægt | 40 g |
| Information Pakning | |
| Pakke vægt | 60 g |
| Emballagetype | Kasse |
| Tekniske detaljer | |
| Kassens indhold | Blækpatron |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.