HP Original 302XL-blækpatron med høj kapacitet, trefarvet
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Print fotos og hverdagsdokumenter i professionel kvalitet med originale HP-blækpatroner, som er designet til printeren og giver fantastiske resultater og problemfri ydeevne. Takket være patroner med høj kapacitet kan du printe flere sider sammenlignet med patroner med standardkapacitet.
Produktegenskaber
| Specifikke funktioner for mærket | |
|---|---|
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 888793803066; (30N) 199485238791; (ABE) 888793803073; (BA3) 888793803080; (NE1) 199485238807; (UUS) 888793803097 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097 |
| Tekniske detaljer | |
| Andre EU-fareangivelser | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | Produktsikkerhed HP 302XL / F6U67A Indeholder benzisothiazolinon. Kan udløse allergisk reaktion. |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Kassens indhold | Blækpatron |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 32 °C |
| Lagringstemperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed (H-H) | 20 - 80% |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Funktioner | |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet |
| Udskrivning af farver | Blå, Magenta, Gul |
| Antal farve blækpatroner | 1 |
| Print farver | Blå, Magenta, Gul |
| Antal | 1 |
| Kompatible produkter | Deskjet 1110, Deskjet 2130 AiO, Deskjet 2132 AiO, Deskjet 2134 AiO, Deskjet 3630 AiO, Officejet 3830 AiO, Officejet 3832 AiO, Officejet 3833 AiO, Officejet 3834 AiO |
| Printteknologi | Inkjet print |
| HP segment | Forretning, Enterprise |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Kapabilitet | HP 302-blækpatroner fungerer sammen med: HP DeskJet 3630, 3633, 3639 HP Envy 4520, 4524, 4526, 4527, 4528 HP OfficeJet 3831, 3833, 3835, 4650, 4652, 4654, 4657, 4658, 5220, 5230 |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Printfarver | Blå, Magenta, Gul |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Høj |
| Farve blæk volumen | 8 ml |
| Farve blæk sidekapacitet | 300 Sider |
| OEM-kode | 302XL |
| Multipakke | Nej |
| Blæk type | Farvebaseret blæk |
| Volumen for farve blæk | 8 ml |
| Oprindelsesland | USA, Singapore, Malaysia |
| Farveblæktype | Farvebaseret blæk |
| Colour ink type | Pigmentbaseret blæk |
| Kompabilitet | HP DeskJet 1110, 1115, 2130, 2135, 3630 / HP ENVY 4520 / HP OfficeJet 3830, 4650 |
| Original | Ja |
| Multipack | Nej |
| OEM kode | 302XL |
| Sidekapacitet for farve blæk | 330 Sider |
| Vægt og størrelse | |
| Bredde | 113 mm |
| Dybde | 36,3 mm |
| Højde | 114,6 mm |
| Vægt | 44,3 g |
| Pakke vægt | 60 g |
| Bredde (emballage) | 113 mm |
| Dybde (emballage) | 37 mm |
| Højde (emballage) | 115 mm |
| Miljømæssige betingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 32 °C |
| Lagrings-temperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed (H-H) | 20 - 80% |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 113 mm |
| Pakkedybde | 37 mm |
| Pakkehøjde | 115 mm |
| Pakkevægt | 50 g |
| Andre funktioner | |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1200 x 800 x 1164 mm |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1199,9 x 800,1 x 1163,8 mm (47.2 x 31.5 x 45.8") |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 157,4 kg (347 Pund) |
| UNSPSC-kode | 44103105 |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 3,56 kg |
| Produkter pr. palle | 2160 stk |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 60 stk |
| Master (outer) case gross weight (imperial) | 3,82 kg (8.42 Pund) |
| Pallens bruttovægt | 134,2 kg |
| Lag pr. palle | 4 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 9 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 32 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Bruttovægt af yderkasse (imperial) | 3,82 kg (8.42 Pund) |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1200 x 800 x 1164 mm |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1199,9 x 800,1 x 1163,8 mm (47.2 x 31.5 x 45.8") |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 157,4 kg (347 Pund) |
| Vægt & størrelser | |
| Pakkebredde | 113 mm |
| Pakkedybde | 37 mm |
| Pakkehøjde | 115 mm |
| Bredde (emballage) | 113 mm |
| Dybde (emballage) | 37 mm |
| Højde (emballage) | 115 mm |
| Pakkevægt | 60 g |
| Pakke bredde | 113 mm |
| Pakke dybde | 37 mm |
| Pakke højde | 115 mm |
| Bredde | 113 mm |
| Dybde | 37 mm |
| Højde | 115 mm |
| Vægt | 30 g |
| Safety regulation & standards | |
| Andre EU-fareangivelser | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.