Epson 503XL blækpatron 1 stk Original Højt (XL) udbytte Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Epson 503XL. Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Sort blæk volumen: 9,2 ml, Forsyningstype: Enkelt pakke, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk, Sort blæk sidekapacitet: 550 Sider
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Sort blæk volumen | 9,2 ml |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Kapabilitet | Workforce WF-2960DWF, WF-2965DWF Expression Home XP-5200, XP-5205 |
| Type | Original |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 550 Sider |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 142 mm |
| Pakkedybde | 100 mm |
| Pakkehøjde | 18 mm |
| Pakkevægt | 40 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.