Epson 405XL DURABrite Ultra Ink blækpatron 1 stk Original Højt (XL) udbytte Gul
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Blækpatronerne giver fremragende værdi og leveres separat, så du kun skal udskifte den brugte farve. Med XL-patroner kan du desuden udskrive op til 1.100 sider i sort-hvid og 1.100 sider i farve*. Sorte XXL-patroner fås også til A3-printermodeller med et udbytte på 2.200 sider*.
Pålidelig og omkostningseffektiv
Oplev pålidelige udskrifter med minimale udgifter, når du bruger Epsons 4-farve 405-blæk. Takket være pigmentbaseret blæk fremstiller dette blæksæt klare, holdbare udskrifter, der er modstandsdygtige over for vand, udtværing og highlightere.
Original Epson EasyMail emballage
Blæk købt online kan nemt leveres til dit hjem med vores EasyMail-emballage. Da den er designet med en slank emballage, der passer ned i de fleste postkasser, er den miljøvenlig og reducerer mængden af plastik, der bruges, med 75% i forhold til detailblækemballage*.
Optimeret til Epson printere
Oplev problemfri og pålidelig udskrivning med originalt Epson blæk. Vi garanterer, at du kan arbejde med din printer og producere resultater af højeste kvalitet.
Brugervenlig
Du kan hurtigt identificere den rigtige pakke i forretningen eller online takket være billedet på forsiden. Du skal blot se på brugervejledningen for at finde ud af, hvilket billede du skal se efter.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivning af farver | Gul |
| Antal farve blækpatroner | 1 |
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Kapabilitet | WorkForce Pro WF-3820DWF WorkForce Pro WF-3825DWF WorkForce Pro WF-4820DWF WorkForce Pro WF-4825DWF Epson WorkForce Pro WF-4830DTWF WorkForce WF-7830DTWF WorkForce WF-7835DTWF WorkForce WF-7840DTWF |
| Type | Original |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Farve blæk volumen | 14,7 ml |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Oprindelsesland | Kina |
| Farveblæktype | Pigmentbaseret blæk |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Tekniske detaljer | |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 8715946690780 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 32 mm |
| Pakkedybde | 98 mm |
| Pakkehøjde | 142 mm |
| Pakkevægt | 60 g |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 0 g |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 8 stk |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 8715946690780 |
| Mindste ordremængde | 8 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Vægt & størrelser | |
| Pakkebredde | 32 mm |
| Pakkedybde | 98 mm |
| Pakkehøjde | 142 mm |
| Pakkevægt | 60 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.