Epson 33XL blækpatron 1 stk Original Højt (XL) udbytte Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Epson Oranges C13T33514012. Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Sort blæk type: Pigmentbaseret blæk, Sort blæk volumen: 12,2 ml, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Sort blæk volumen | 12,2 ml |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Sidekapacitet for sort blæk | 530 Sider |
| Print farver | Sort |
| Kompatible produkter | XP-530, XP-540, XP-630, XP-635, XP-640, XP-645, XP-830, XP-900 |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Godkendelse | CE |
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Kapabilitet | - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-645 - Expression Premium XP-640 - Expression Premium XP-635 - Expression Premium XP-630 - Expression Premium XP-540 - Expression Premium XP-530 |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Certificering | CE |
| Printfarver | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| OEM-kode | C13T33514012 |
| Multipakke | Nej |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Emballagetype | Blister |
| Oprindelsesland | Indonesien |
| Black ink type | Pigmentbaseret blæk |
| Kompabilitet | - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-645 - Expression Premium XP-640 - Expression Premium XP-635 - Expression Premium XP-630 - Expression Premium XP-540 - Expression Premium XP-530 |
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Original | Ja |
| Volumen for sort blæk | 12,2 ml |
| OEM kode | C13T33514012 |
| Logistik data | |
| Minimum ordremængde | 6 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 102 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 260 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 146 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 0 g |
| Produkter pr. palle | 2040 stk |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasse (ekstern), bredde | 10,2 cm |
| Hovedemballage (ekstern) længde | 26 cm |
| Antal pr. hovedkasse (udvendig) | 6 stk |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 8715946628080 |
| Antal pr. lag | 204 stk |
| Produkter pr. palle (UK) | 2040 stk |
| Palle bredde | 80 cm |
| Palle længde | 120 cm |
| Palle højde | 55 cm |
| Produkter pr. pallelag | 204 stk |
| Ydre emballage, højde | 14,6 cm |
| Mindste ordremængde | 6 stk |
| Produkter pr. pallelag (UK) | 204 stk |
| Pallens bruttobredde | 80 cm |
| Pallens bruttolængde | 120 cm |
| Pallens bruttohøjde | 55 cm |
| Pallens bruttovægt | 0 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Pallevægt (UK) | 0 g |
| Antal pr. palle (UK) | 2040 stk |
| Antal pr. palle | 2040 stk |
| Antal pr. pallelag (UK) | 204 stk |
| Tekniske detaljer | |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 8715946628080 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 102 mm |
| Pakkedybde | 43 mm |
| Pakkehøjde | 150 mm |
| Pakketype | Blister |
| Pakkevægt | 60 g |
| Godkendelser | |
| Certificering | CE |
| Vægt & størrelser | |
| Pakkebredde | 102 mm |
| Pakkedybde | 43 mm |
| Pakkehøjde | 150 mm |
| Pakkevægt | 73 g |
| Emballagetype | Blister |
| Pakketype | Blister |
| Pakke bredde | 102 mm |
| Pakke dybde | 43 mm |
| Pakke højde | 150 mm |
| Andre funktioner | |
| Certificering | CE |
| Information Pakning | |
| Emballagetype | Blister |
| Antal pr pakke | 1 stk |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.