Epson 33XL blækpatron 1 stk Original Højt (XL) udbytte Magenta
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Epson Oranges C13T33634012. Farveblæktype: Pigmentbaseret blæk, Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Farve blæk sidekapacitet: 650 Sider, Farve blæk volumen: 8,9 ml, Udskrivning af farver: Magenta, Antal pr. pakke: 1 stk
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Magenta |
| Antal farve blækpatroner | 1 |
| Print farver | Magenta |
| Kompatible produkter | XP-530, XP-540, XP-630, XP-635, XP-640, XP-645, XP-830, XP-900 |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Godkendelse | CE |
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Kapabilitet | - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-645 - Expression Premium XP-640 - Expression Premium XP-635 - Expression Premium XP-630 - Expression Premium XP-540 - Expression Premium XP-530 |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Certificering | CE |
| Printfarver | Magenta |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Finish | Premium-glans |
| Finish type | Premium-glans |
| Farve blæk volumen | 8,9 ml |
| Farve blæk sidekapacitet | 650 Sider |
| OEM-kode | C13T33634012 |
| Multipakke | N |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Volumen for farve blæk | 8,9 ml |
| Emballagetype | Blister |
| Oprindelsesland | Indonesien |
| Farveblæktype | Pigmentbaseret blæk |
| Colour ink type | Pigmentbaseret blæk |
| Kompabilitet | - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-645 - Expression Premium XP-640 - Expression Premium XP-635 - Expression Premium XP-630 - Expression Premium XP-540 - Expression Premium XP-530 |
| Original | Ja |
| Multipack | Nej |
| OEM kode | C13T33634012 |
| Sidekapacitet for farve blæk | 650 Sider |
| Logistik data | |
| Minimum ordremængde | 10 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 102 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 260 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 146 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 0 g |
| Produkter pr. palle | 3400 stk |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 10 stk |
| Hovedkasse (ekstern), bredde | 10,2 cm |
| Hovedemballage (ekstern) længde | 26 cm |
| Antal pr. hovedkasse (udvendig) | 10 stk |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 8715946626406 |
| Antal pr. lag | 340 stk |
| Produkter pr. palle (UK) | 3400 stk |
| Palle bredde | 80 cm |
| Palle længde | 120 cm |
| Palle højde | 55 cm |
| Produkter pr. pallelag | 340 stk |
| Ydre emballage, højde | 14,6 cm |
| Mindste ordremængde | 10 stk |
| Produkter pr. pallelag (UK) | 340 stk |
| Pallens bruttobredde | 80 cm |
| Pallens bruttolængde | 120 cm |
| Pallens bruttohøjde | 55 cm |
| Pallens bruttovægt | 0 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Pallevægt (UK) | 0 g |
| Antal pr. palle (UK) | 3400 stk |
| Antal pr. palle | 3400 stk |
| Antal pr. pallelag (UK) | 340 stk |
| Tekniske detaljer | |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 8715946626406 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 102 mm |
| Pakkedybde | 26 mm |
| Pakkehøjde | 145 mm |
| Pakketype | Blister |
| Pakkevægt | 45 g |
| Vægt & størrelser | |
| Pakkebredde | 102 mm |
| Pakkedybde | 26 mm |
| Pakkehøjde | 145 mm |
| Pakkevægt | 45 g |
| Emballagetype | Blister |
| Pakketype | Blister |
| Pakke bredde | 102 mm |
| Pakke dybde | 26 mm |
| Pakke højde | 145 mm |
| Andre funktioner | |
| Certificering | CE |
| Information Pakning | |
| Emballagetype | Blister |
| Antal pr pakke | 1 stk |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.