Epson 33XL blækpatron 1 stk Original Højt (XL) udbytte Foto Sort
Epson Oranges C13T33614012, Højt (XL) udbytte, Foto sort, Farvebaseret blæk, 8,1 ml, 1 stk, 650 Sider
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Epson Oranges C13T33614012. Farveblæktype: Farvebaseret blæk, Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Sort blæk volumen: 8,1 ml, Udskrivning af farver: Foto sort, Antal pr. pakke: 1 stk, Sort blæk sidekapacitet: 650 Sider
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Sort blæk volumen | 8,1 ml |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Foto sort |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Sidekapacitet for sort blæk | 650 Sider |
| Print farver | Foto sort |
| Kompatible produkter | XP-530, XP-540, XP-630, XP-635, XP-640, XP-645, XP-830, XP-900 |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Godkendelse | CE |
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Kapabilitet | - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-645 - Expression Premium XP-640 - Expression Premium XP-635 - Expression Premium XP-630 - Expression Premium XP-540 - Expression Premium XP-530 |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Certificering | CE |
| Printfarver | Foto sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 650 Sider |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| OEM-kode | C13T33614012 |
| Multipakke | Nej |
| Blæk type | Farvebaseret blæk |
| Emballagetype | Blister |
| Oprindelsesland | Indonesien |
| Farveblæktype | Farvebaseret blæk |
| Kompabilitet | - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-645 - Expression Premium XP-640 - Expression Premium XP-635 - Expression Premium XP-630 - Expression Premium XP-540 - Expression Premium XP-530 |
| Original | Ja |
| Multipack | Nej |
| Volumen for sort blæk | 8,1 ml |
| OEM kode | C13T33614012 |
| Logistik data | |
| Minimum ordremængde | 10 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 102 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 260 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 146 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 0 g |
| Produkter pr. palle | 3400 stk |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 10 stk |
| Hovedkasse (ekstern), bredde | 10,2 cm |
| Hovedemballage (ekstern) længde | 26 cm |
| Antal pr. hovedkasse (udvendig) | 10 stk |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 8715946626444 |
| Antal pr. lag | 340 stk |
| Produkter pr. palle (UK) | 3400 stk |
| Palle bredde | 80 cm |
| Palle længde | 120 cm |
| Palle højde | 55 cm |
| Produkter pr. pallelag | 340 stk |
| Ydre emballage, højde | 14,6 cm |
| Mindste ordremængde | 10 stk |
| Produkter pr. pallelag (UK) | 340 stk |
| Pallens bruttobredde | 80 cm |
| Pallens bruttolængde | 120 cm |
| Pallens bruttohøjde | 55 cm |
| Pallens bruttovægt | 0 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Pallevægt (UK) | 0 g |
| Quantity per pallet (UK) | 3400 stk |
| Quantity per pallet layer (UK) | 340 stk |
| Antal pr. palle (UK) | 3400 stk |
| Antal pr. palle | 3400 stk |
| Antal pr. pallelag (UK) | 340 stk |
| Vægt og størrelse | |
| Emballagetype | Blister |
| Tekniske detaljer | |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 8715946626444 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 102 mm |
| Pakkedybde | 26 mm |
| Pakkehøjde | 145 mm |
| Pakketype | Blister |
| Pakkevægt | 44 g |
| Godkendelser | |
| Certificering | CE |
| Vægt & størrelser | |
| Pakkebredde | 102 mm |
| Pakkedybde | 26 mm |
| Pakkehøjde | 145 mm |
| Pakkevægt | 44 g |
| Emballagetype | Blister |
| Pakketype | Blister |
| Pakke bredde | 145 mm |
| Pakke dybde | 26 mm |
| Pakke højde | 102 mm |
| Andre funktioner | |
| Certificering | CE |
| Information Pakning | |
| Emballagetype | Blister |
| Antal pr pakke | 1 stk |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.