Epson 104 EcoTank Original
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Spar op til 90% på udskrivningsomkostninger* med Epsons blækbeholdere
Udskrivning til ultralav pris i høj kvalitet
Kombinationen af farveblæk og pigmentbaseret sort blæk betyder, at du kan nyde skarp, klar tekst og livagtige farver.
Op til 72 blækpatroner i et sæt flasker*
Udskriv op til 4500 sider i sort-hvid og 7500 sider i farver* fra blot ét sæt blæk
Optimeret til Epson printere
Oplev problemfri og pålidelig udskrivning med originalt Epson blæk. Garanteret til at producere de bedste resultater med din EcoTank.
Specielt konstruerede flasker uden rod
Nøglelåsflaskerne er designet, så du altid fylder beholderne med den rigtige farve.
Produktegenskaber
| Emballeringsdata | |
|---|---|
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 95 mm |
| Pakkedybde | 98 mm |
| Pakkehøjde | 153 mm |
| Pakkevægt | 480 g |
| Funktioner | |
| Sort blæk volumen | 65 ml |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet |
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Kapabilitet | EcoTank ET-2715 EcoTank ET-2714 EcoTank ET-2712 EcoTank ET-2711 EcoTank ET-2710 Unlimited EcoTank ET-2710 EcoTank ET-4700 Unlimited EcoTank ET-4700 EcoTank ET-2726 EcoTank ET-2720 |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Farve blæk volumen | 65 ml |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
| Kompabilitet | EcoTank ET-2715 EcoTank ET-2714 EcoTank ET-2712 EcoTank ET-2711 EcoTank ET-2710 Unlimited EcoTank ET-2710 EcoTank ET-4700 Unlimited EcoTank ET-4700 EcoTank ET-2726 EcoTank ET-2720 |
| Original | Ja |
| Tekniske detaljer | |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 8715946685410 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 310 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 480 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 150 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 0 g |
| Produkter pr. palle | 675 stk |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 15 stk |
| Produkter pr. palle (UK) | 945 stk |
| Pallens bruttovægt | 0 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Pallevægt (UK) | 0 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.