Epson 102 EcoTank Original
Epson 102 EcoTank, Original, Sort, Blå, Magenta, Gul, Epson, EcoTank ET-4750 Unlimited EcoTank ET-4750 EcoTank ET-3750 Unlimited EcoTank ET-3750 EcoTank..., 127 ml, 70 ml
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Epson 102 EcoTank. Type: Original, Udskrivning af farver: Sort, Blå, Magenta, Gul, Mærke kompatibilitet: Epson. Antal pr. pakke: 1 stk, Pakkebredde: 95 mm, Pakkedybde: 98 mm. Hovedkassens længde (udvendigt): 493 mm, Hovedkassens bredde (udvendigt): 298 mm, Hovedkassen højde (udvendigt): 177 mm
Produktegenskaber
| Emballeringsdata | |
|---|---|
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 95 mm |
| Pakkedybde | 98 mm |
| Pakkehøjde | 153 mm |
| Pakkevægt | 560 g |
| Funktioner | |
| Sort blæk volumen | 127 ml |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet |
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Kapabilitet | EcoTank ET-4750 Unlimited EcoTank ET-4750 EcoTank ET-3750 Unlimited EcoTank ET-3750 EcoTank ET-3700 EcoTank ET-2756 EcoTank ET-2751 EcoTank ET-2750 Unlimited EcoTank ET-2750 EcoTank ET-2700 EcoTank ET-15000 |
| Type | Original |
| Farve blæk volumen | 70 ml |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
| Original | Ja |
| Tekniske detaljer | |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 8715946685403 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 298 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 493 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 177 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 0 g |
| Produkter pr. palle | 790 stk |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 15 stk |
| Produkter pr. palle (UK) | 960 stk |
| Pallens bruttovægt | 0 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Pallevægt (UK) | 0 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.