Canon PGI-580 XXL blækpatron 1 stk Original Ekstra (Super) højt udbytte Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Canon PGI-580 XXL. Sort blæk type: Pigmentbaseret blæk, Patron kapacitet: Ekstra (Super) højt udbytte, Sort blæk volumen: 25,7 ml, Forsyningstype: Enkelt pakke, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk, Sort blæk sidekapacitet: 600 Sider
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Sort blæk volumen | 25,7 ml |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Print farver | Sort |
| Kompatible produkter | PIXMA TS6150\nPIXMA TR7550\nPIXMA TS8151\nPIXMA TS9150\nPIXMA TS6151\nPIXMA TS8150\nPIXMA TS8152\nPIXMA TS9155\nPIXMA TR8550 |
| Mærke kompatibilitet | Canon |
| Kapabilitet | PIXMA TS6150, PIXMA TS6151, PIXMA TS8150, PIXMA TS8151, PIXMA TS8152, PIXMA TS9150, PIXMA TS9155, PIXMA TR7550, PIXMA TR8550, PIXMA TS6250, PIXMA TS6251, PIXMA TS9550, PIXMA TS9551C, PIXMA TS8250, PIXMA TS8251, PIXMA TS8252, PIXMA TS705, PIXMA TS8350, PIXMA TS8351, PIXMA TS8352, PIXMA TS6350, PIXMA TS6351 |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | Canon |
| Printfarver | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 600 Sider |
| Patron kapacitet | Ekstra (Super) højt udbytte |
| OEM-kode | PGI-580XXL PGBK |
| Multipakke | Nej |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Oprindelsesland | Japan |
| Black ink type | Pigmentbaseret blæk |
| Kompabilitet | PIXMA TS6150 PIXMA TR7550 PIXMA TS8151 PIXMA TS9150 PIXMA TS6151 PIXMA TS8150 PIXMA TS8152 PIXMA TS9155 PIXMA TR8550 |
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Original | Ja |
| Multipack | Nej |
| Volumen for sort blæk | 25,7 ml |
| OEM kode | PGI-580PGBK XXL |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 95% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 95% |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 149 mm |
| Pakkedybde | 70 mm |
| Pakkehøjde | 32 mm |
| Pakkevægt | 60 g |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.