Canon PGI-570PGBK XL blækpatron 1 stk Original Højt (XL) udbytte Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Canon PGI-570PGBK XL. Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Sort blæk type: Pigmentbaseret blæk, Sort blæk volumen: 22 ml, Forsyningstype: Enkelt pakke, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk, Sort blæk sidekapacitet: 500 Sider
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Sort blæk volumen | 22 ml |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Sidekapacitet for sort blæk | 500 Sider |
| Print farver | Sort |
| Antal | 1 |
| Kompatible produkter | Pixma MG575x, MG685x, MG775x |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Mærke kompatibilitet | Canon |
| Kapabilitet | PIXMA MG5750, PIXMA MG5751, PIXMA MG5752, PIXMA MG5753, PIXMA MG6850, PIXMA MG6851, PIXMA MG6852, PIXMA MG6853, PIXMA MG7750, PIXMA MG7751, PIXMA MG7752, PIXMA MG7753, PIXMA TS5050, PIXMA TS5055, PIXMA TS5053, PIXMA TS5051, PIXMA TS6050, PIXMA TS6052, PIXMA TS6051, PIXMA TS8050, PIXMA TS8051, PIXMA TS8052, PIXMA TS8053, PIXMA TS9050, PIXMA TS9055 |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Printfarver | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 500 Sider |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| OEM-kode | INK PGI-570XL PGBK |
| Multipakke | Nej |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Oprindelsesland | Japan |
| Black ink type | Pigmentbaseret blæk |
| Kompabilitet | Pixma MG575x, MG685x, MG775x |
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Original | Ja |
| Multipack | Nej |
| Volumen for sort blæk | 22 ml |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 95% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 95% |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 145 mm |
| Pakkedybde | 70 mm |
| Pakkehøjde | 30 mm |
| Pakkevægt | 60 g |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Information Pakning | |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.