Canon PGI-550PGBK XL blækpatron 1 stk Original Højt (XL) udbytte Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Canon PGI-550PGBK XL. Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Sort blæk type: Pigmentbaseret blæk, Forsyningstype: Enkelt pakke, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk, Sort blæk sidekapacitet: 500 Sider
Produktegenskaber
| Driftsbetingelser | |
|---|---|
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 35 °C |
| Lagringstemperatur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed (H-H) | 5 - 95% |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 95% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Lagring, relativ fugtighedsgrænse | 5 - 95% |
| Lagring, relativ fugtighedsgrænse (H-H) | 5 - 95% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 95% |
| Funktioner | |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Print farver | Sort pigment |
| Antal | 1 |
| Kompatible produkter | Canon PIXMA MG5450 |
| Farve | Ingen |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Mærke kompatibilitet | Canon |
| Kapabilitet | PIXMA iP7250, PIXMA iP8750, PIXMA iX6850, PIXMA MG5450, PIXMA MG5550, PIXMA MG5650, PIXMA MG6350, PIXMA MG6450, PIXMA MG6650, PIXMA MG7150, PIXMA MG7550, PIXMA MX725, PIXMA MX925 |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 500 Sider |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Antal sider, fodnote | ISO/IEC 24734 |
| OEM-kode | PGI-550XL BK |
| Multipakke | Nej |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Emballagetype | Blister |
| Foto blækfarve(r) | Sort pigment |
| Oprindelsesland | Japan |
| Black ink type | Pigmentbaseret blæk |
| Kompabilitet | Canon PIXMA MG5450 |
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Original | Ja |
| Multipack | Nej |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Vægt og størrelse | |
| Emballagetype | Blister |
| Miljømæssige betingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 35 °C |
| Lagrings-temperatur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed (H-H) | 5 - 95% |
| Lagring, relativ fugtighedsgrænse | 5 - 95% |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 145 mm |
| Pakkedybde | 70 mm |
| Pakkehøjde | 30 mm |
| Pakketype | Blister |
| Pakkevægt | 61 g |
| Andre funktioner | |
| Antal sider, fodnote | ISO/IEC 24734 |
| Sideudbytte fodnote | ISO/IEC 24734 |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Information Pakning | |
| Emballagetype | Blister |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Vægt & størrelser | |
| Emballagetype | Blister |
| Pakketype | Blister |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.