Canon PG-595XL blækpatron 1 stk Original Højt (XL) udbytte Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Canon PG-595XL. Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Forsyningstype: Enkelt pakke, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk, Sort blæk sidekapacitet: 300 Sider
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Canon |
| Kapabilitet | PIXMA TS7550i, PIXMA TS6550i, PIXMA TS4150i |
| Type | Original |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 300 Sider |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 66 mm |
| Pakkedybde | 134 mm |
| Pakkehøjde | 48 mm |
| Pakkevægt | 100 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.