Canon PG-560XL blækpatron 1 stk Original Højt (XL) udbytte Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Canon PG-560XL. Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Sort blæk type: Pigmentbaseret blæk, Sort blæk volumen: 14,3 ml, Forsyningstype: Enkelt pakke, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk, Sort blæk sidekapacitet: 400 Sider
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Sort blæk volumen | 14,3 ml |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Patron retur og genbrug | Ja |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Mærke kompatibilitet | Canon |
| Kapabilitet | PIXMA TS5350, PIXMA TS5351, PIXMA TS5352, PIXMA TS5353, PIXMA TS7450, PIXMA TS7451, PIXMA TS5350i, PIXMA TS5351i, PIXMA TS7450i, PIXMA TS7451i |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | Canon |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 400 Sider |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| OEM-kode | PG-560XL |
| Multipakke | Nej |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Oprindelsesland | Japan |
| Black ink type | Pigmentbaseret blæk |
| Kompabilitet | PIXMA TS5350 PIXMA TS5351 PIXMA TS5352 |
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 95% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 95% |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 105 mm |
| Pakkedybde | 85 mm |
| Pakkehøjde | 56 mm |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkevægt | 72 g |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Vægt & størrelser | |
| Pakketype | Kasse |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.