Canon PG-545XL blækpatron 1 stk Original Højt (XL) udbytte Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Canon PG-545XL. Sort blæk type: Pigmentbaseret blæk, Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Forsyningstype: Enkelt pakke, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk, Sort blæk sidekapacitet: 400 Sider
Produktegenskaber
| Driftsbetingelser | |
|---|---|
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 95% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 95% |
| Funktioner | |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Print farver | Sort |
| Antal | 1 |
| Kompatible produkter | PIXMA MG2450 |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Mærke kompatibilitet | Canon |
| Kapabilitet | PIXMA iP2850, PIXMA MG2450, PIXMA MG2550, PIXMA MG2950, PIXMA MX495, PIXMA MG3050, PIXMA MG3051, PIXMA MG3052, PIXMA MG3053, PIXMA MG2550S, PIXMA MG2555S, PIXMA TS3150, PIXMA TS3151, PIXMA TS305, PIXMA TS205, PIXMA TR4550, PIXMA TR4551, PIXMA TS3350, PIXMA TS3351, PIXMA TS3352, PIXMA TS3355, PIXMA TS3450, PIXMA TS3451, PIXMA TR4650, PIXMA TR4651 |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Printfarver | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 400 Sider |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| OEM-kode | PG-545XL |
| Multipakke | Nej |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Oprindelsesland | Japan |
| Black ink type | Pigmentbaseret blæk |
| Kompabilitet | PIXMA MG2450 |
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Original | Ja |
| Multipack | Nej |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 98 mm |
| Pakkedybde | 84 mm |
| Pakkehøjde | 56 mm |
| Pakkevægt | 69 g |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Information Pakning | |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.