Canon 551XL blækpatron 1 stk Original Højt (XL) udbytte sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Canon 6443B001. Farveblæktype: Farvebaseret blæk, Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Udskrivning af farver: Foto sort, Antal pr. pakke: 1 stk, Sort blæk sidekapacitet: 1125 Sider
Produktegenskaber
| Driftsbetingelser | |
|---|---|
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 35 °C |
| Lagringstemperatur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed (H-H) | 5 - 95% |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 95% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Lagring, relativ fugtighedsgrænse | 5 - 95% |
| Lagring, relativ fugtighedsgrænse (H-H) | 5 - 95% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 95% |
| Funktioner | |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Foto sort |
| Print farver | Foto sort |
| Antal | 1 |
| Kompatible produkter | Canon PIXMA MG6350 |
| Farve | Ingen |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Mærke kompatibilitet | Canon |
| Kapabilitet | Canon PIXMA MG6350 |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | Canon |
| Printfarver | Foto sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 1125 Sider |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Antal sider, fodnote | A4, ISO/IEC 24734 |
| Multipakke | Nej |
| Blæk type | Farvebaseret blæk |
| Emballagetype | Blister |
| Foto blækfarve(r) | Sort |
| Oprindelsesland | Japan |
| Farveblæktype | Farvebaseret blæk |
| Colour ink type | Farvebaseret blæk |
| Kompabilitet | Canon PIXMA MG6350 |
| Original | Ja |
| Multipack | Nej |
| Vægt og størrelse | |
| Emballagetype | Blister |
| Miljømæssige betingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 35 °C |
| Lagrings-temperatur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed (H-H) | 5 - 95% |
| Lagring, relativ fugtighedsgrænse | 5 - 95% |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 94 mm |
| Pakkedybde | 112 mm |
| Pakkehøjde | 22 mm |
| Pakketype | Blister |
| Pakkevægt | 39 g |
| Andre funktioner | |
| Antal sider, fodnote | A4, ISO/IEC 24734 |
| Sideudbytte fodnote | A4, ISO/IEC 24734 |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Information Pakning | |
| Emballagetype | Blister |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Vægt & størrelser | |
| Emballagetype | Blister |
| Pakketype | Blister |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.