Canon 551XL blækpatron 1 stk Original Højt (XL) udbytte cyan
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Canon CLI-551XLC. Farveblæktype: Farvebaseret blæk, Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Forsyningstype: Enkelt pakke, Farve blæk sidekapacitet: 665 Sider, Udskrivning af farver: Foto cyan, Antal pr. pakke: 1 stk
Produktegenskaber
| Driftsbetingelser | |
|---|---|
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 35 °C |
| Lagringstemperatur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed (H-H) | 5 - 95% |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 95% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Lagring, relativ fugtighedsgrænse | 5 - 95% |
| Lagring, relativ fugtighedsgrænse (H-H) | 5 - 95% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 95% |
| Funktioner | |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Foto cyan |
| Print farver | Foto cyan |
| Antal | 1 |
| Kompatible produkter | Canon PIXMA MG6350 |
| Farve | Ja |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Mærke kompatibilitet | Canon |
| Kapabilitet | PIXMA iP7250, PIXMA iP8750, PIXMA iX6850, PIXMA MG5450, PIXMA MG5550, PIXMA MG5650, PIXMA MG6350, PIXMA MG6450, PIXMA MG6650, PIXMA MG7150, PIXMA MG7550, PIXMA MX725, PIXMA MX925 |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Printfarver | Foto cyan |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Antal sider, fodnote | A4, ISO/IEC 24734 |
| Farve blæk sidekapacitet | 665 Sider |
| OEM-kode | CLI-551XL C |
| Multipakke | Nej |
| Blæk type | Farvebaseret blæk |
| Emballagetype | Blister |
| Foto blækfarve(r) | Blå |
| Oprindelsesland | Japan |
| Farveblæktype | Farvebaseret blæk |
| Colour ink type | Farvebaseret blæk |
| Kompabilitet | Canon PIXMA MG6350 |
| Original | Ja |
| Multipack | Nej |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Vægt og størrelse | |
| Emballagetype | Blister |
| Miljømæssige betingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 35 °C |
| Lagrings-temperatur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed (H-H) | 5 - 95% |
| Lagring, relativ fugtighedsgrænse | 5 - 95% |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 110 mm |
| Pakkedybde | 100 mm |
| Pakkehøjde | 20 mm |
| Pakketype | Blister |
| Pakkevægt | 39 g |
| Andre funktioner | |
| Antal sider, fodnote | A4, ISO/IEC 24734 |
| Sideudbytte fodnote | A4, ISO/IEC 24734 |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Information Pakning | |
| Emballagetype | Blister |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Vægt & størrelser | |
| Emballagetype | Blister |
| Pakketype | Blister |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.