Canon 525 blækpatron 1 stk Original Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Canon 4529B001. Sort blæk type: Pigmentbaseret blæk, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk, Sort blæk sidekapacitet: 341 Sider
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Print farver | Sort |
| Antal | 1 |
| Kompatible produkter | PIXMA iP4850/iP4950/iX6550/MG5150/MG5250/MG5350/MG6150/MG5260/MG8150/MG8250/MX885 |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Kapabilitet | PIXMA iP4850/iP4950/iX6550/MG5150/MG5250/MG5350/MG6150/MG5260/MG8150/MG8250/MX885 |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Printfarver | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 341 Sider |
| Multipakke | Nej |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Oprindelsesland | Japan |
| Black ink type | Pigmentbaseret blæk |
| Kompabilitet | PIXMA iP4850/iP4950/iX6550/MG5150/MG5250/MG5350/MG6150/MG5260/MG8150/MG8250/MX885 |
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Original | Ja |
| Multipack | Nej |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 139 mm |
| Pakkedybde | 90 mm |
| Pakkehøjde | 28 mm |
| Pakkevægt | 53 g |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Information Pakning | |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.