Brother LC528XLC blækpatron 1 stk Original Ultrahøjt udbytte Blå
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Forbrugsstoffer af høj kvalitet er afgørende for at opnå fremragende udskriftsresultater. Brother LC528XLC er en cyan blækpatron af høj kapacitet og leverer levende farver, skarp tekst og pålidelig ydeevne. Blækpatronen har en ekstremt høj sidekapacitet, hvilket reducerer behovet for hyppige udskiftninger. Uanset om du udskriver præsentationer eller dokumenter, forbedrer den den samlende udskriftskvalitet.Brother tager hensyn til miljøet gennem hele blækpatronens livscyklus og hjælper med at reducere mængden af affald på lossepladsen. Vores hardware og blækpatroner er designet med fokus på miljøet, så deres miljøaftryk minimeres.Original Brother LC528XLC blækpatron - det er dét værd hver gang.
Produktegenskaber
| Vægt & størrelser | |
|---|---|
| Bredde | 25 mm |
| Dybde | 242 mm |
| Højde | 87 mm |
| Vægt | 142 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 30 mm |
| Pakkedybde | 280 mm |
| Pakkehøjde | 90 mm |
| Pakkevægt | 177 g |
| Pakketype | Polybag |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Blå |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Kapabilitet | MFC-J6560DW, MFC-J6760DW, MFC-J6960DW, MFC-J6975DW, MFC-J6977DW |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve blæk sidekapacitet | 10000 Sider |
| Farveblæktype | Pigmentbaseret blæk |
| Antal sorte blækpatroner | 0 |
| Antal farve blækpatroner | 1 |
| Patron kapacitet | Ultrahøjt udbytte |
| Erstatning for | LC527XLC, LC527C, LC528C |
| OEM-kode | LC528XLC |
| Mængde pr. kasse | 1 stk |
| Produktfarve | Blå |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.