Brother LC521BK blækpatron 1 stk Original Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Forbrugsstoffer af høj kvalitet er afgørende for at opnå de bedste printresultater. Brother LC521BK, sort blækpatron, er skabt til at levere enestående skarp tekstkvalitet, når du printer dokumenter.Brother tager hensyn til miljøet i hele blækpatronens livscyklus og hjælper med at reducere mængden af affald på lossepladsen. Vores hardware og blækpatroner er designet med bæredygtighed i tankerne og derfor er deres miljømæssige fodaftryk minimeret.Original Brother LC521BK blækpatron i sort - den er det værd, hver gang.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | DCP-J1260W, DCP-J1310DW, DCP-J1313DW, DCP-J1360DW, DCP-J1460DW |
| Type | Original |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 500 Sider |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 17,3 mm |
| Pakkedybde | 160 mm |
| Pakkehøjde | 108 mm |
| Pakkevægt | 60 g |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 10 mm |
| Dybde | 75 mm |
| Højde | 85 mm |
| Vægt | 30 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.