Brother LC422XLVALDR blækpatron 4 stk Original Højt (XL) udbytte Sort, Blå, Magenta, Gul
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Brother LC422XLVALDR. Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Forsyningstype: Multipakke, Farve blæk sidekapacitet: 1500 Sider, Udskrivning af farver: Sort, Blå, Magenta, Gul, Antal pr. pakke: 4 stk, Sort blæk sidekapacitet: 3000 Sider
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Antal farve blækpatroner | 3 |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | MFC-J5340DW, MFC-J5740DW, MFC-J6540DW, MFC-J6940DW |
| Type | Original |
| Certificering | ISO/IEC 2471 |
| Antal pr. pakke | 4 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 3000 Sider |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Farve blæk sidekapacitet | 1500 Sider |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
| Forsyningstype | Multipakke |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 960 stk |
| Pallens bruttohøjde | 17,5 cm |
| Pallens bruttovægt | 334,8 kg |
| Lag pr. palle | 10 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 24 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 240 stk |
| Palletype | 1200 x 1000 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Andre funktioner | |
| Certificering | ISO/IEC 2471 |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt | 325 g |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 105 mm |
| Dybde | 244 mm |
| Højde | 115 mm |
| Vægt | 257 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.