Logitech MX Ergo S
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Produktegenskaber
| Strømstyring | |
|---|---|
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 2,5 W |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Strømkilde | Batterier |
| Strømforbrug | 500 mA |
| Batterilevetid (maks.) | 500 t |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 2,5 W |
| Opladningsport type | USB Type-C |
| Batteriteknologi | Lithium |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Genopladelig | Ja |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Batteriets levetid | 18 måned(er) |
| Batterikapacitet | 500 mAh |
| Opladningstid for batteri | 2 t |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 79 mm |
| Pakkedybde | 111,2 mm |
| Pakkehøjde | 143 mm |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkevægt | 380 g |
| Mus | |
| Formål | Kontor |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 3 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Antal programmerbare knapper | 6 |
| Bevægelsesopløsning | 2048 dpi |
| Antal knapper | 8 |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Rulle type | Trackball/hjul |
| Rullende retning | Lodret |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Antal rullehjul | 1 |
| Musens sporingshastighed | 20 tomme/sek. |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Acceleration (maks.) | 10 G |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Afsøgningshastighed | 88,125,133 Hz |
| Sensortype | TCOB |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Emballage indhold | |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Brugervejledning | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Andre funktioner | |
| Minimum systemkrav | Bluetooth Low Energy Logi Bolt USB-modtager Krav: Tilgængelig USB-port Der kræves internetadgang for at downloade den valgfri tilpasningsapp, Logi Options+ (2) |
| Garantiperiode | 2 År |
| Processormodel | Nordic NRF52820 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Design | |
| Produktfarve | Grafit |
| LED-indikatorer | Ja |
| Vertikal design | Ja |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Materiale | Acrylonitrilbutadienstyren, Metal, Plast, Gummi |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 99,8 mm |
| Dybde | 51,4 mm |
| Højde | 132,5 mm |
| Vægt | 259 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.