Seagate Expansion STKM1000400 ekstern harddisk 1 TB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Seagate Expansion STKM1000400. HDD kapacitet: 1 TB. USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Produktfarve: Sort
Produktegenskaber
| Porte & Grænseflader | |
|---|---|
| Thunderbolt-teknologi | Ingen |
| Ethernet LAN | Ingen |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wi-Fi | Ingen |
| USB-stik | USB Type-A |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 147 mm |
| Pakkedybde | 106 mm |
| Pakkehøjde | 34 mm |
| Pakkevægt | 200 g |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717050 |
| Funktioner | |
| Produktfarve | Sort |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717050 |
| Diskdrev | |
| HDD kapacitet | 1 TB |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 159 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.